Мобільний планетарій як бізнес

Зіркове небо, як щось незвідане та таємниче, завжди приваблювало людей. Дуже багато різних фільмів, документальних та художніх, знято на тему інших галактик, планет і навіть всесвіту. На жаль, на сьогоднішній день, не всі мають можливість спостерігати за зірками над нами, адже не у всіх містах є установи для демонстрації небесної сфери. Тому мобільний планетарій як бізнес буде дуже затребуваним і прибутковим заняттям у тих містах, де відсутні стаціонарні вікна у всесвіт.

Що таке мобільний планетарій?

Це спеціальний надувний купол зі світлозахисного матеріалу, в середині якого встановлюється спеціальна проекційна система. На півкруглу сферу купола прямує відео або зображення про звуковий супровід. Глядачі, знаходячись усередині, можуть спостерігати об’ємну картинку за рахунок спеціальної форми планетарію, що створює ефект присутності. Сферична форма підтримується за допомогою нагнітача повітря. Мобільний планетарій зовсім невеликий у розмірах – 5 – 10 метрів у діаметрі, висота від 2,5 до 5 м та важить від 10 до 32 кг. Встановлювати його можна як у приміщенні, так і на вулиці.

У базову комплектацію мобільного планетарію заввишки 3,3 м і діаметром — 5м входить:

— двошаровий купол із проекційним матеріалом білого та світло-сірого кольору, повітряний нагнітач, підстильне полотно; — консультування, оновлення списку фільмів, супровід проекту після продажу.

На цей список поширюється гарантія. Його вартість близько 2 000 $.

Таким чином, при організації мобільного планетарію як бізнесу вам знадобиться:

Придбати сам купол з усім обладнанням та меблями для відвідувачів.
Найняти персонал.
Орендувати частину приміщення або ділянку землі. Планетарій може працювати цілий рік у будь-яку погоду. Найкращим місцем розташування є місця з великою скупченням людей – набережна, парки відпочинку, розважальні комплекси. Також безперечним плюсом є те, що цей бізнес можна перевозити з місця на місце, не прив’язуючись до однієї точки.

Оскільки основною цільовою аудиторією вважаються діти різного віку — приблизно від 5 до 16 років, ідеальним варіантом буде укладання договорів зі школами на показ навчальних фільмів у рамках шкільних програм, а також із дошкільними установами. Люди середнього та старшого віку теж не рідкісні гості на таких сеансах.

При хороших розкладах цей бізнес здатний окупитися протягом 3 — 6 місяців. Працюйте над його просуванням – соціальні мережі, інтернет, зовнішні види реклами тощо. У вас все вийде! Успіхів!

Залишити відповідь