Їжа є невід’ємною частиною нашого життя і базовою потребою будь-якої людини. Для когось їжа є лише джерелом енергії, для інших ще й насолодою. Як відомо, рідкісний мешканець нашої країни відмовиться від можливості смачно поїсти. Тому ресторани, кафе та пункти швидкого харчування дуже процвітають і приносить добрий дохід. Млинець як бізнес також вважається дуже цікавою, затребуваною і прибутковою ідеєю для заробітку.
Млинці є одним із найдавніших виробів російської кухні, рецептів яких існує дуже багато. На жаль, на сьогоднішній день з нашим божевільним ритмом життя, вони все рідше і рідше з’являються на наших столах, адже не кожна господиня має час на їх приготування. Тому якщо ви мрієте про власний бізнес у сфері харчування, але у вас немає великої суми грошей, тоді млинцева як бізнес — те, що потрібно вам і навколишнім. гарячим.
Для відкриття бізнесу на млинцях спочатку потрібно визначитися з форматом майбутнього закладу. Є два варіанти — стаціонарна точка або мобільний кіоск, який здатний пересуватися містом за допомогою автомобіля. Другий варіант більш економічний і добре підійде новачкам, тому ми його й розглянемо. Зареєструвати свій бізнес та отримати всі необхідні дозволи.
2. Купити фургон. Це може бути вже готова повністю обладнана скринька (вартістю від 2000 дол. і вище) або ж можна виготовити її власними руками. Перший варіант вважається дорожчим. Добре продумайте розташування.
3. Устаткування. У млинці, в обов’язковому порядку, повинні бути: кухонне приладдя варильна панель, холодильник, млинець, меблі, міксер, посуд, електрочайник. Це все буде потрібно лише в тому випадку, якщо ви самі обладнатимете торговий фургон. Не купуйте найдешевшу техніку, адже від неї залежить якість страви та ефективність вашого підприємства.
4. Продукти завжди повинні бути свіжими та якісними. На їхньому переліку зупинятись не будемо, тому що рецептів млинців існує дуже багато. Головне — надайте клієнтам більш-менш широкий вибір млинців, що продаються, і начинки до них. Додайте у продаж каву, чай, соки та інші напої, що принесе додатковий дохід.
5. Персонал. Для існування бізнесу такого формату цілком достатньо буде одного працівника, який здатний впоратися з приготуванням цієї смачної страви.
Вашою рекламою буде яскрава вивіска та відгуки задоволених клієнтів, так зване «сарафанне радіо».
< І не забувайте, що будь-яку підприємницьку діяльність потрібно починати зі складання докладного бізнес-плану та вивчення діяльності потенційних конкурентів на вашій території. Успіхів!