Митне складування

Митні склади — це приміщення або системи, які авторизовані та контролюються митним органом. Надходження ваших товарів на митне складування означає, що ви можете відкласти сплату мита, ввізного ПДВ і, при необхідності, акцизного збору, допоки товари не покинуть процедуру митного складування або не перейдуть до іншої митної процедури.

Технічний експортер з ЄС, компанія agl-division. pl, пропонує послуги митного складування.

Ви також можете використовувати митне складування, коли:

    Ви хочете їх реекспортувати ви не впевнені щодо кінцевого пункту призначення ваших товарів після прибуття

Або повинні були бути тимчасово відсторонені від сплати мита з іншої держави-члена — наприклад, товари були введені до процедури припинення зберігання або переходу в рамках громадського транзиту.

Ви також можете за наявності відповідного дозволу використовувати процедуру митного складу для зберігання товарів, які мають право на повернення експорту або товарів відповідно до домовленостей про загальне або спільне зберігання. М’ясо або м’ясні продукти також повинні проходити прикордонні ветеринарні перевірки до їх набуття процедури митного складування.

Товари були введені до процедури припинення зберігання або переходу в рамках громадського транзиту.

Ви також можете, за наявності відповідного дозволу, використовувати процедуру митного складу для зберігання товарів, які мають право на повернення експорту або товарів відповідно до домовленостей про спільне або спільне зберігання.

Залишити відповідь