Майстерня з дрібного побутового ремонту

Майстерня з дрібного побутового ремонту. Вам все говорять, що у вас золоті руки? Вам не важко полагодити якусь побутову поломку? Ви хочете мати свій заробіток, працюючи тільки на себе? У вас є всі перспективи відкрити свій бізнес. Універсальна майстерня надає послуги з дрібного побутового ремонту не вимагає великих вкладеньі якщо у вас є певна кількість заощадження – сміливо впускайте їх у справу. Вам все говорять, що у вас золоті руки? Вам не важко полагодити якусь побутову поломку?

Ви хочете мати свій заробіток, працюючи тільки на себе? У вас є всі перспективи відкрити свій бізнес. Універсальна майстерня надає послуги з дрібного побутового ремонту не вимагає великих вкладеньі якщо у вас є певна кількість заощадження – сміливо впускайте їх у справу. Як відкрити майстерню з дрібного побутового ремонту? Спершу зареєструватися як ІП. Подумати над тим, де ви будете здійснювати свою діяльність, це може бути орендоване приміщення або власний гараж, після купити відповідне обладнання. Все, ви готові починати працювати.

Що ж ви зможете запропонувати своїм потенційним клієнтам? Наприклад, виготовлення ключів, заточка кухонних приладів, ремонт взуття, блискавок, парасольок, сумок і т. д. Чим більше пропозиції, тим вище попит. Тут це правило працює вірніше нікуди. Якщо Ви зарекомендували себе як майстра з великої літери, то будьте впевнені, що без роботи ви не залишитеся. Наприклад, ви добре полагодили раковину, то вас неодмінно покличуть облаштувати ванну кімнату або зробити іншу роботу по дому. Це завжди працює, а в наш час «білих комірців» таких людей як ви просто розхапують з руками і ногами. Щось добре полагодив кому-небудь, будьте впевнені він буде вашим постійним клієнтом.

Ще й друзів своїх приведе. Зараз знову налагодилося тенденція не викидати речі, а ремонтувати їх. Не кожен під час кризи може дозволити побалувати себе новими речами, ось і доводиться відновлювати старе. Так що вашу майстерню чекатиме успіх. Щоб ваш бізнес процвітав, потрібно звернути увагу на кілька зовнішніх чинників: На місце розташування майстерні, вона повинна бути в людному місці; На орендну ставку; Кількість виконуваних Вами робіт; Країну-виготовлювача Вашого обладнання. Щоб відкрити одну точку з усім необхідним обладнанням вам знадобиться від 30 до 50 тис. Доларів.

Орієнтовна вартість обладнання: Устаткування з Китаю – € 4 тисяч; турецьке або чешское – € 15-20 тисяч; Hardo (Німеччина) або Laveredo (Італія) – € 40 тисяч. Якщо ви поставили майстерню в високопроходімом місці, можете сміливо розраховувати на оборот від 200 тис. грн. до мільйона. Експерти кажуть, що подібні майстерні мають властивість довго окупатися, близько 7 років, а перші шість місяців взагалі будете працювати в мінусі. Але не потрібно панікувати, адже все індивідуально, і залежить від багатьох факторів. Але ось, що ви повинні точно знати: якщо після півтора років роботи у вас немає поліпшення, то варто задуматися про зміну бізнесу. У Україні бути кустарем-одинаком бути вигідно. Якщо вас не бентежить ваш невеликий скромний павільйон і ви знаєте як працювати і напрацьовувати клієнтську базу, то сміливо відкривайте бізнес.

В країні немає навчальних закладів, які випускають подібних майстрів, так що у вас не буде конкуренції.

Залишити відповідь