Магазин все для піци – покупець готує, власник багатіє. Розглядаючи різні варіанти власного бізнесу, варто звернути увагу на таку ідею, як магазин «Все для піци» . Правильний розвиток проекту дозволить досягти хороших результатів, які будуть виражатися в стрімкому зростанні прибутку. Звичайною пиццерией або доставкою їжі вже нікого не здивуєш. З магазином справи йдуть інакше. Завдяки цій бізнес-ідеї клієнт має можливість самостійно взяти участь в процесі приготування піци, але без необхідності бруднитися в борошні, замішувати тісто, нарізати інгредієнти, витрачаючи на подібні заняття сили і час. Суть прибутковою бізнес-ідеї Піца давно і щільно увійшла в нашу кулінарну культуру.
Незалежно від фінансового стану, кожна людина час від часу бажає поласувати смачною випічкою, батьківщиною якої є Італія. Багато хто віддає перевагу робити піцу самі, що в умовах економічного спаду стає актуальним заняттям. Ці люди – цільова аудиторія, покупці оригінального магазину, кількість яких може бути досить великим. Основне завдання бізнес-ідеї – запропонувати клієнтам не готову піцу, а її окремі інгредієнти і докладний рецепт-інструкцію, за допомогою якого кожен зможе сформувати для себе блюдо за смаком швидко і без особливих зусиль. Це може бути частковий або повний асортимент необхідних продуктів, таких як: корж (сформований тісто – свіже або заморожене); соус (бажано приготований за різними рецептами); сир (необхідно пропонувати сорти в асортименті); начинка (овочі, м’ясна або рибна нарізка, гриби і т. д.). Всі продукти можна продавати замороженими або охолодженими, призначеними для приготування піци будинку або на місці. Втілення ідеї: особливості реалізації Реалізація проекту можлива декількома способами: від організації окремого спеціалізованого магазину до суміщення нового задуму з уже працюють закладом.
З урахуванням даного пункту необхідно купувати обладнання, наймати персонал, проводити розрахунок інших витрат. Загальне у всіх випадках то, що покупцеві пропонується вибір різних інгредієнтів для класичних рецептів або реалізації його власних кулінарних ідей. Клієнт вибирає корж, соус, сир, після чого починає формувати майбутню піцу. Пропонувати можна як готові набори, вже скомпоновані за рецептурами, так і вагові компоненти, які збираються за вказівкою клієнта. У разі розвитку бізнесу з нуля чекають максимальні витрати. Необхідно орендувати приміщення, найняти персонал, купити обладнання (слайсери, холодильники, вітрини та інше), організовувати роботу служб (реклама, продажу, складування, доставка, бухгалтерія). Але саме спеціалізований магазин привертає найбільшу кількість цільових покупців.
Клієнту не доведеться штовхатися, ніхто не буде його підганяти. В результаті у нього буде час на вибір, а замовлення виявиться більше по вартості. Зручність і свобода привернуть покупців, тому вони почнуть регулярно заходити в заклад, поступово збільшуючи прибуток. Якщо відкрити окремий магазин «Все для піци» , власнику буде простіше влаштовувати дегустації, проводити рекламні кампанії.
Можна збільшити асортимент, додатково пропонуючи готові страви. Окремою статтею доходів стануть супутні товари: форми для випічки, спеціальні ножі, кисті для змазування, спеції, посуд, серветки і багато інших аналогічні товари. Точка, поєднана з продуктовим магазином Втілити бізнес-ідею можна в уже існуючому магазині, відкривши додатковий відділ. Переваг попереднього варіанту тут немає, але існує ряд своїх: працювати можна на вже наявному обладнанні; більшість інгредієнтів закуплені для продажу, а продати тепер їх можна значно дорожче; з’являється можливість оперативно реалізувати продукцію з мінімальним терміном придатності; витрати на оренду і комунальні платежі залишаться колишніми або незначно збільшаться; немає потреби наймати новий персонал. Для успіху магазину, так само як і при реалізації будь-який інший бізнес-ідеї в сфері громадського харчування, необхідно привернути увагу покупців, донести до них зручність пропонованої послуги або товару.
Відкриття додаткового відділу в уже наявної піцерії багато в чому аналогічно продуктового магазину. Плюси і мінуси в основному такі ж, але є і свої позитивні особливості. Крім пропозиції зібрати піцу і приготувати вдома, можна реалізувати схожу послугу з цим і вживанням на місці. Клієнту має бути самостійно сформувати блюдо, наповнити його різними інгредієнтами, після чого співробітники закладу відправлять піцу в піч для приготування. В процесі очікування покупцеві можуть бути запропоновані різні напої, закуски та інше, що дозволить збільшити дохід піцерії.
складнощі реалізації Основні мінуси цієї бізнес-ідеї пов’язані з санітарними нормами. Працювати доведеться з продуктами харчування, що тягне за собою дотримання строгих правил. У деяких випадках формування піци з інгредієнтів може бути визнано виробництвом. Це викличе необхідність мати спеціальний цех (кухню) і штатного кухаря з усіма витікаючими наслідками. прибутковість проекту Щоб розрахувати приблизну рентабельність проекту, необхідно враховувати вартість оренди приміщення під магазин, географічне розташування об’єкта, а також потенційний попит. Найпростіше визначити вигідність цієї бізнес-ідеї можна шляхом простих обчислень.
Як приклад буде використаний популярний інгредієнт для піци. Магазин “Все для піци” – піца Для однієї страви стандартного розміру потрібно кілька грам кожного компонента, тому сумарна вартість замовлення виявиться не дуже великий. Але рівень прибутковості за підсумками дрібних продажів виявиться значним. Для розрахунку візьмемо ковбасу по 300 гривень за кілограм.
На одну піцу, щоб спростити обчислення, використовуємо по 10 шматочків. Кожен шматок – близько 2 грам, т. Е. Весь набір складе 20 грам. Призначити за таку порцію вартість в 20 гривень цілком можливо. Виходить 1 грам коштує 1 грнль або 1000 гривень за кілограм!
Рентабельність за цим інгредієнту – більше 300%! висновки Складнощі – це лише невеликі перешкоди на шляху до успіху. Якщо бути до них готовим і врахувати всі нюанси процесу, подібний магазин може стати прекрасним бізнес-проектом, що приносить хороший і стабільний дохід. Для цього важливо підібрати хороші рецепти піци, вміти працювати з людьми, грамотно проводити рекламну кампанію і правильно розрахувати інші потенційні витрати.