М’ясна крамниця як бізнес

Бізнес на продуктах харчування – дуже актуальний напрямок, який завжди існував, існує і існуватиме. Незалежно від того, яка пора року, температура повітря, яка економічна ситуація в країні у людей завжди є потреба в їжі. М’ясна крамниця як бізнес дуже прибуткове та затребуване заняття. Адже, як не крути, м’ясо є основним продуктом харчування майже в кожній родині. А вегетаріанців у нашому суспільстві не так уже й багато.

Кожна людина бажає купувати свіжий та смачний товар. Дуже зручно, якщо для цього не потрібно їхати на ринок. Коли можна придбати все під будинком на шляху додому з роботи, не сумніваючись як продукція.

Розглянемо основні нюанси, які слід врахувати при відкритті м’ясної крамниці як бізнес.

1. Пропрацювавши всю доступну інформацію у цій сфері, складіть докладний бізнес-план. Після всіх виконаних розрахунків зареєструйте приватного підприємця у державних органах.

2. Слід ретельно продумати розташування вашого бізнесу, від якого залежить кількість клієнтів і прибуток. Арендуйте невелике приміщення або його частину у місцях великого скупчення людей, у густонаселених спальних районах. Велика площа вам не потрібна. Спочатку досить буде 10 – 15 кв. м. Головне – щоб зблизька не було конкурентів.

3. Придбайте обладнання та інвентар для торгівлі м’ясом. Холодильник (від 300$), вітрина (від 500$), ваги, розрубувальна колода, ножі та сокири, дошки, електром’ясорубка (від 100$), посуд для вітрин та ін. Спочатку можна придбати найголовніше і при необхідності докуповувати інше.

4. Наймання персоналу. Цілком достатньо, при відкритті однієї м’ясної лавки буде двох продавців. Рубник м’яса не буде потрібний, якщо ви домовитеся з постачальником про обробку. Але вартість закупівлі одразу ж збільшиться. Іншими питаннями ви можете займатися самостійно.

5. Придбання продукції на продаж. М’ясо можна закуповувати у приватних осіб та на фермерських господарствах. Також можна займатися вирощуванням тварин самостійно (про те, як розводити курей та перепелів можете ознайомитись у нас на сайті). Будь-яке м’ясо, яким ви збираєтеся торгувати, обов’язково має бути ветеринарний сертифікат. Продаж свіжого та якісного продукту буде запорукою успіху та постійної наявності клієнтів. На початкових етапах не слід купувати великі партії продукції, адже товар, яким ви займатиметеся – швидкопсувний. У асортименті, що продається, має бути м’ясо, тваринні жири, субпродукти і, можливо, напівфабрикати. Починайте бізнес із найбільш ходової продукції – свинина, курятина, яловичина. Через деякий час спробуйте розширювати список – додайте крольчатину, індичатину тощо.

6. Найкращим двигуном торгівлі є реклама, подбайте про це. Зробіть яскраву вивіску, розмістіть вказівники, роздавайте листівки.

Як стверджують експерти, м’ясна крамниця як бізнес окупається протягом півроку – року. Згодом доцільним буде відкриття ще кількох магазинчиків по місту, що суттєво підвищить доходи підприємця. Успіхів!

Залишити відповідь