Ляльковий театр як бізнес

Ви творча особистість і хочете реалізувати себе? Ви втомилися працювати на когось та хочете відкрити власну справу? Ви бажаєте самі розпоряджатися своїм робочим часом? Тоді пропонуємо вам звернути свою увагу на цю ідею – театр ляльок як бізнес.

Складно уявити життя будь-якої дитини без ляльок, будь-яких театралізованих вистав, які розважають та розвивають дітей. Вони завжди з величезним задоволенням відвідують уявлення та із захопленням спостерігають за всіма діями, що відбуваються на сцені.

Ляльковий театр як бізнес може існувати у 2 варіантах: стаціонарний та мобільний (пересувний). У кожного виду є свої плюси та мінуси. У цій статті розглянемо ідею створення мобільного лялькового театру, який гастролюватиме по школах, дитячих садках та інших закладах для діток. Адже, як відомо, багато батьків постійно працюють і часу відвідувати подібні заклади з дітьми вони просто не мають. Таким чином, рятуючи їх, вони будуть рятувати вас, а діти культурно розвиватися і весело проводити дозвілля. зібрати кілька творчих однодумців. Головне в цій справі — любов до своєї професії та дітей, а також високий рівень акторської майстерності;

— придбати музичний центр або ноутбук з добрими колонками для організації музичного супроводу вистав; — тканини для ширми та аплікації для різних спектаклів;

– Ляльки, які можна пошити самостійно або придбати вже готові. Вони можуть бути різних видів: верхові (ті, що керовані знизу), низові (керовані зверху) та серединні (керовані на рівні акторів). Вартість залежить від виду та матеріалу, стартує від 2 дол. за штуку;

– реклама. Якщо її немає, жоден бізнес не працюватиме. Основне завдання на початковому рівні – завоювати популярність. Створіть власний сайт, розмістіть оголошення в періодичній пресі, на афішах міста, пілларсах, рознесіть листівки по тих установах, де знаходяться ваші потенційні клієнти, налагодьте контакт з адміністрацією. Всі вистави повинні бути дуже цікавими та смішними, так як у цьому запорука успіху бізнесу на ляльковому театрі. Тому готуйтеся до них дуже ретельно. Організуйте спектаклі для різних вікових груп.

Проведіть моніторинг ринку в даній сфері та постарайтеся встановити ціни трохи нижче, ніж у ваших конкурентів. Не завищуйте вартість вхідного квитка на старті. Таким чином, ви залучите більше клієнтів.

З вищевикладеного видно, що капіталовкладення в ляльковий театр як бізнес не великі, зате дохід може бути великим і стабільним. Успіхів!

Залишити відповідь