Лісопилка як бізнес

Про різноманітність та популярність будівельних матеріалів знає кожен. На сьогоднішній день їх існує дуже багато – лего-цегла, гіпсокартон, шлакоблоки, ліс. Останній — один із найдавніших і найзатребуваніших. Тому тартак як бізнес є дуже успішною ідеєю для будь-якого підприємця, яка приноситиме стабільний дохід.

Багато тих, хто бажає відкрити власний бізнес, стикаються з фінансовими проблемами, адже обладнання коштує чимало. Але у цієї проблеми є рішення! Просто скористайтесь послугою лізингу у Кемерово. ДК «Промінвест» фінансує придбання різного обладнання на дуже вигідних для вас умовах. За подробицями заходьте на сайт.

Потреба дерева дуже висока. Особливо останнім часом, коли виросла мода на все натуральне. А ліс, як відомо, це екологічно чистий будівельний матеріал. Тому багато людей будують свої заміські будинки, лазні, дачі саме з нього. Тільки після цього переходьте до реєстрації свого підприємства та отримання всіх дозвільних документів.

Далі, вибираємо місце для розміщення лісопилки як бізнес. Найкращий варіант – поблизу лісозаготівель, десь за містом або на околиці. Таким чином ви заощадите на транспортуванні сировини. На даній території вам слід обладнати ангар (те місце, де розміщуватиметься сама пилорама), склад сировини та готової продукції, а також ділянка на якій виконуватимуться вантажно-розвантажувальні роботи. Обов’язковою є наявність потужного енергопостачання для безперебійної роботи верстатів — не менше 400 кВт.

Наступним кроком буде закупівля обладнання. Потрібно придбати стрічкову пилораму (близько 5 тис. дол.), багатопильний (5-10 тис. дол.) та круглопильний верстат (від 10 — 15 тис. дол.). Це може бути як вітчизняне обладнання, так і закордонне, яке дорожче. Можна придбати вживані агрегати, тільки їх потрібно буде ретельно перевірити і випробувати фахівцями в даній справі. Це значно знизить ваші капіталовкладення на початковому етапі.

Якість одержуваної продукції дуже залежить не тільки від того, наскільки хороше обладнання, а й наскільки відмінна сировина використовувалася. Тому працюйте лише з перевіреними постачальниками та закуповуйте лише якісний ліс. Адже погана дошка, яка зовсім не годиться для подальшого використання так і залишиться валятися у вас на складі. Звичайно ж, лісопилка як бізнес не може існувати без персоналу. Їхнє число залежить від загальної площі. Найчастіше, невелике підприємство налічує близько 5-10 осіб.

Що і куди збувати? , а також тирса, з якої можна виробляти паливні пеллети. Їх можна продавати на будівельних ринках, приватним особам чи будівельним організаціям. Намагайтеся сформувати великий список оптових покупців, які будуть приносити вам значний дохід. здатний окупитися протягом півтора-двох років. Потенціал дуже великий, дійте!

Залишити відповідь