Кури гриль як бізнес

Кури гриль як бізнес. Кури гриль зараз користуються хорошим попитом на споживчому ринку, це не тільки смачна їжа, яку можна взяти з собою на роботу, але і дієтичне м’ясо, що містить в собі безліч речовин, корисних для організму. З цих причин деякі підприємцізамислюються саме про такий напрямок свого бізнесу. Кури гриль зараз користуються хорошим попитом на споживчому ринку, це не тільки смачна їжа, яку можна взяти з собою на роботу, але і дієтичне м’ясо, що містить в собі безліч речовин, корисних для організму. З цих причин деякі підприємцізамислюються саме про такий напрямок свого бізнесу. З чого почати бізнес.

Як і в інших випадках, перш за все, потрібно скласти грамотний бізнес-план. Розвиток цієї бізнес ідеї не вимагає величезних грошових вкладень, однак результат діяльності гарантує хороший прибуток. Вам потрібно всього лише якийсь навіть невелике приміщення розміром зі звичайний ларьок, щоб продавати вашу продукцію. Якість приготовленої кури гриль буде залежить від обладнання, яке ви встановите, ось тут краще не економити. Расположение точки продаж Одним з ключових чинників в окупності пропонованих товарів є місце розташування торгової точки. Її слід розташувати на увазі, щоб вона впадала в очі перехожим, тоді ймовірність придбання постійних клієнтів збільшується.

Прикладами хороших місць для розташування точки є: перетин вулиць, парк, ринок, територія на в’їзді і виїзду з міста. вибір обладнання При підборі технічних установок слід звернути увагу на наступне: Кількість курей, приготування яких може відбуватися в один час Розмір Тонара. Якщо ви вибрали такий пункт продажу як причіп-кіоск, то визначитеся, який розмір вам потрібен. Характеристики гриля, чи хочете ви електричний, шампурний або газовий гриль. Якщо ви плануєте продавати кури гриль на одному місці протягом довгого часу, можете встановити електричний гриль. Для продажу на виїзді краще підійде газовий гриль.

Деякі варіанти комплектуючих торгових мобільних точок В якості першого варіанти ми розглянемо карусельний гриль starfoodYXD-268. Сума, яку вам доведеться за нього заплатити, складе близько 35 тис. гривень. За допомогою цієї моделі можна готувати 16 курей одночасно. Устаткування, що супроводжує даний гриль – морозильна камера, ваги, витяжка, лічильник. Сума супутньої установки складе близько 75 тис. гривень, а відповідний до цього варіанту тонар обійдеться ще 282.000 гривень. Другим варіантом комплектуючих торгових мобільних точок є шампурний газовий гриль Ф2Ш2Г. Сума супутнього обладнання приблизно дорівнює тій, що і в першому варіанті.

Але такий гриль можна встановити в будь-якому місці, навіть де немає підключення до електрики. Вартість даного варіанту з урахуванням Тонара складе близько 329.000 гривень. технологія приготування Для того щоб досягти успіху в цій області бізнесу, потрібно володіти хорошим рецептом для приготування продукту. Його можна вдосконалити різними способами, наприклад, ненароком розпитуючи знайомих про те, як вони вважають за краще готувати цю страву.

Стандартна інструкція приготування кури гриль така: спочатку потрібно замаринувати кури зі спеціями в маринаді і протримати не менше 1.5 годин. Процес обсмажування становить в середньому 60-80 хвилин, в залежності від типу обраної установки. Економічні підрахунки для відкриття бізнесу Будь-який бізнесмен знає, що перш ніж починати розвиток власної справи, потрібно ретельно вивчити вартість на реалізацію продуктів і виявити ще безліч інших показників за допомогою розрахунку. Наприклад, витрати на закупівлю обладнання, транспорту, підбір приміщення для продажу товарів, оренда або покупка необхідного транспорту. Якщо ми беремо обладнання Ф2Ш2Г, вартість якого складе 329.000 гривень, то приблизна сума вкладених коштів є 349.000 гривень.

Так як 10.000 гривень ще піде на закупівлю самих курей, і 10.000 – мінімум для запуску бізнесу. Виходячи з середньої ваги курки в 1,3 кг, якщо ви продаєте 40 штук за день, то вийде, що щодня реалізація м’яса становить 52 кг. Роздрібна ціна курячого м’ясо за 1 кг – 160 гривень. Разом – 8.320 гривень за день. Таким чином, щомісяця ви будете отримувати близько 249.000 гривень, що є непоганим доходом, особливо для починаючого підприємця. Такий напрям в бізнесі в дійсності є таким, що окупається і актуальним в будь-який час і в будь-якому регіоні.

Залишити відповідь