Куди краще інвестувати гроші?

Головна мета кожного інвестора — це примноження власного капіталу, адже гроші мають працювати на людину. Інвестувати треба, оскільки це обов’язкова частина фінансових дій розсудливої ​​людини. Але, звичайно, слід дуже добре розібратися з тим, куди краще інвестувати гроші, вибрати для себе найбільш вигідний об’єкт для вкладення. Як казав відомий американський підприємець, мільярдер, а також письменник Роберт Кійосакі: Професійному інвестору необхідно знати три речі: коли увійти на ринок, коли піти з ринку і як забрати свої гроші з грального столу».

Перед тим як інвестувати свої гроші в ту чи іншу справу, обов’язково проконсультуйтеся з адвокатом. На сайті перша консультація безкоштовна, при цьому консультуватимуть вас провідні юристи компанії. Тим більше, що надалі вам знадобляться юридичні послуги, послуги адвоката.

Отже розглянемо основні варіанти інвестування:

1. Банківський депозит – найвідоміший метод, але досить сумнівний. Нині відсоток депозиту навіть не перекриває рівень інфляції. Зате ваші гроші в безпеці. Якщо ви все ж таки вирішили вкладати гроші в банк, тоді найкраще вибирайте валютний депозит.

2. Нерухомість. Цей варіант інвестування вважається найнадійнішим і найприбутковішим, але, на жаль, потребує великого стартового капіталу та певних знань.

3. Дорогоцінні метали. Плюси даного вкладення очевидні: немає терміну придатності, є ліквідним активом, немає прив’язки до економіки країни і вимагають особливих умов зберігання. Це хороший інструмент для збереження грошей, але дохід від цього вкладу можна отримати дуже скоро.

4. Інвестування в Інтернеті. Форекс здатний принести хороший прибуток, якщо ви в цьому знаєтеся, в іншому випадку, слід знайти досвідченого трейдера, який вам допоможе. За наявності достатньої кількості вільного часу, навчившись сео просування, можна створити власний сайт і заробляти гроші на рекламі. Вкладення для цього потрібні невеликі. Ще варіантом інвестування в інтернеті є соціальні паблики.

5. Фінансові піраміди (гайпи). Виплати якими здійснюються з допомогою припливу грошей нових клієнтів. Відсоткова ставка і дохід дуже великі, але ви ніколи не знаєте, що на вас чекає попереду. Оскільки витрати на виплати починають перевищувати приплив грошей, піраміда відразу прикривається, і всі, хто увійшов до неї наприкінці, залишаються ні з чим.

6. Свій бізнес. Якщо у вас є дуже хороша ідея для бізнесу, в успіху якої ви впевнені, тоді це чудовий варіант для інвестування. З великою кількістю бізнес-ідей у ​​різних сферах ви можете ознайомитися у нас на сайті (наприклад, відкриття магазинів, виробництв, пунктів прокату, вендінгові автомати).

7. Чужий бізнес. На сьогоднішній день дуже багато людей, маючи прекрасні ідеї для бізнесу, не мають на нього стартового капіталу. Домовившись про отримання певного відсотка від прибутку, ви можете вкласти гроші у їхній проект.

8. Цінні папери. Зробивши в них вклад ви зможете заробити дуже пристойну суму, але, щоб це здійснити, для цієї справи необхідні деякі спеціальні знання, без яких, можна вдатися до допомоги професіоналів.

9. Мистецтво. Придбання робіт ще мало відомих, але перспективних митців може дати дуже хороші плоди від їхнього продажу в майбутньому.

10. Власний розвиток. Отримуючи нові знання, розвиваючи навички та відточуючи вміння, ви завжди зможете знайти для себе нові способи заробітку. Це те, що ніхто і ніколи не зможе у вас забрати.

Складно однозначно відповісти на запитання, куди краще інвестувати гроші. Шукайте і ви обов’язково знайдете свій варіант. Адже про своє майбутнє маємо думати тільки ви. Воно повністю залежить від вас. Успіхів!

Залишити відповідь