Консультації з електронної комерції – прибуткова справа

Почати власний бізнес в Інтернет бізнесі зовсім не складно, а ось зробити його прибутковим та успішним – завдання не з простих, часом це навіть важче, ніж налагодити виробництво чи комерцію в «реальності».

Консультації з електронної комерції - прибуткова справа

Саме тому багато «новачків» в електронній комерції звертаються за допомогою та консультаціями до тих, хто вже пройшов стадію становлення. А у хорошого фахівця е-комерції є чудові шанси створити суперприбуткове консалтингове агентство.

Причому цей вид бізнесу не лише затребуваний на сьогоднішній день, а й має колосальні перспективи.

Адже ви можете не лише «ділитися» своїми комунікаційними навичками та набутим досвідом, а й працювати у «суміжних» областях. Такі додаткові напрямки роботи консультанта з електронної комерції:

  • розробка та просування веб-сайтів;
  • проектування та створення інтернет магазинів;
  • консультації з Інтернет бізнес маркетингу;
  • розробка баз даних та створення списків для електронної розсилки;
  • підвищення рейтингу сайту в пошукових системах;
  • оцінка контенту сайту з точки зору «SEO» та багато іншого.

Загалом потенціал великий. І чим раніше ви серйозно займетеся консультаціями щодо е-комерції, тим більший шматок солодкого пирога зможете собі «відхопити» — поки що ця сфера діяльності страждає на дефіцит хороших фахівців. Для «вагомості» і щоб викликати більшу довіру потенційних клієнтів, непогано отримати сертифікат консультанта з електронної комерції, пройшовши курс навчання в профільній організації.

Залишити відповідь