Каталог франшиз для малого бізнеса 2017

Побудова малого бізнесу шляхом купівлі франшизи відомого бренду є одним з найпоширеніших і доступних варіантів для старту своєї справи.

Каталог франшиз для малого бізнеса 2017

На сьогоднішній день як в Україні, так і в інших країнах СНД є вже досить широке коло великих компаній, які готові співпрацювати з індивідуальними підприємцями за такою схемою.

Ми підготували для вас найповніший каталог франшиз для малого бізнесу станом на другий квартал 2017 року.

Список буде оновлюватися в міру появи нових цікавих пропозицій (до речі, і ви можете пропонувати нам їх).

Оскільки їх досить багато, наш список структурований і поділений на відповідні розділи. Усі суми вказані у рублях, у деяких випадках – у доларах.

Громадське харчування

Головною тенденцією в сегменті франшиз для громадського харчування, як і раніше, є орієнтир на мобільність, так звану «швидку» їжу, а також доставку продуктів до офісів та дому.

Каталог франшиз для малого бізнеса 20171«Super Donuts» — здивуйте ваше місто пончиками з кольорового тіста і яскравий крем. Ідея таких пончиків була запозичена засновником цієї компанії у західних колег. Поки представлена слабо, мережа франчайзі лише набирає обертів. Кінцевий продукт виходить напрочуд смачним і водночас дуже яскравим.

Материнська компанія надає зразковий фінансовий план з витрат/виручки, детальну технологічну карту та рецептури, навчання, бренд-бук та бізнес-бук, шаблон сайту, маркетингову підтримку, список постачальників обладнання та інше
Паушальний внесок 98 000 р.
Роялті 3 500 р./міс.
Капітальні вкладення 410 000 р.

Каталог франшиз для малого бізнеса 20172«Обіди в офіс» — відома в Україні служба доставки обідів та іншої готової їжі з широкою мережею партнерів. Як ви вже зрозуміли, ідея полягає в доставці обідів офісним співробітникам, додому, а також виїзному обслуговуванню бенкетів. Вже представлена у кількох великих містах РФ. Ця ніша має стабільну позитивну динаміку зростання.

Материнська компанія надає повний перелік необхідного обладнання, детальну технологічну карту та рецептури, курси навчання, допомога у просуванні
Паушальний внесок 98 000 р.
Роялті 5000 р./міс.
Капітальні вкладення 100 000 р.

3 The Doner Kebab – одна з найбільш популярних і динамічно розвиваються франшиз для малого бізнесу у сфері громадського харчування. Головна перевага цього фастфуду – мобільність. Має дуже добрий рівень впізнаваності, заслужену позитивну репутацію, високий рівень попиту на свою продукцію. Працюють по Україні та Україні.

Материнська компанія надає маркетингову підтримку, список постачальників та підрядників, навчання персоналу, аналітику продажів, консалтинг із дозвільної документації та ін.
Паушальний внесок 5 000 у.о.
Роялті 0/міс.
Капітальні вкладення 3 500 у.о.

Послуги

В епоху кризи надання різноманітних послуг є одним з варіантів, що найбільш швидко окупаються. Серед наведених нижче франшиз ви знайдете дуже різноманітні ідеї для можливого співробітництва.

4 «Мобіфорс» – це програма для ефективного контролю за виїзними співробітниками. Працюючи за цією франшизою, вам необхідно буде знаходити нових клієнтів для «Мобіфорс». У подальшому ви отримуватимете пасивний дохід у вигляді частини абонентської плати клієнтів, яких ви підключили до цієї системи.

Материнська компанія надає Технічну та освітню підтримку, підключення до сервісу, консалтинг кінцевих клієнтів. У стартовий пакет входить ексклюзив на місто, навчання, документація, макети промо-матеріалів та інше
Паушальний внесок 150 000 р.
Роялті 60% від сукупної абонентської плати клієнтів представника
Капітальні вкладення 0

5 Експрес Точка Ру – відома мережа кур’єрської служби доставки. З недавнього часу відкрита для роботи з франчайзі. Даний бізнес буде дуже цікавий у тих містах, де ще слабо розвинений даний ринок. Плюсом цієї франшизи є повнота пакета, який надає компанія, що управляє, при старті співпраці.

Материнська компанія надає Повний посібник з відкриття точки, опис усіх бізнес-процесів, готові шаблони юридичних документів, стартовий запас витратних матеріалів, корпоративне програмне забезпечення, консультування з будь-яких питань (перші 2 тижні), бренд-бук та інше< /td>

Паушальний внесок 37 500 р.
Роялті 0 р./міс.
Капітальні вкладення 150 000 р.

6 Ломбард «Комод» – це ціла фінансова група, яка вже давно представлена на ринку. З цієї франшизи у вас з’являється можливість відкрити відділення ломбарду у вашому місті. Враховуючи кризу, що триває, цей бізнес зараз як ніколи вигідний. Невеликий розмір стартових вкладень дозволяє увійти до цієї ніші навіть малому бізнесу.

Материнська компанія надає Навчання та підвищення кваліфікації персоналу, інформаційна підтримка, рекламні матеріали, бренд-бук
Паушальний внесок 300 у.о.
Роялті 90 ye/міс. (залежно від кількості точок)
Капітальні вкладення 3300 ye

7 «Бригадир» – це служба швидкого ремонту, а з недавнього часу, та прокату інструментів. Ідея даної франшизи полягає в оперативному наданні послуг електрика, сантехніка, збирача меблів, майстра або іншої термінової чоловічої роботи. Компанія розробила та впровадила спеціальний софт, завдяки чому оптимізовано всі бізнес-процеси та контроль. На одне місто компанія «Бригадир» виділяє лише одну франшизу.

Материнська компанія надає Покрокова програма розвитку вашого проекту, фірмове програмне забезпечення, готовий сайт, бренд-бук, допомога у підборі співробітників, налагодження документообігу та ведення бухгалтерії, підтримка з усіх питань (перші 3 міс.)
Паушальний внесок 200 000 р.
Роялті 8 000 р./міс.
Капітальні вкладення 150 000 р.

Для дітей

Ця ніша користується небувалою популярністю у малого бізнесу. Навіть в умовах кризи батьки продовжують ні в чому не відмовляти своїм маленьким дітям. Загальним трендом у цій сфері є більший ухил у бік різних сервісів для дітей, ніж товарів.

8 «Кеша хороший» – це мережа перукарень для дітей, які мають веселий інтер’єр, спеціальні ігрові крісла та багато іншого. Такий підхід дозволяє постригти навіть саму примхливу дитину, а весь процес проходить у формі гри. Цей бренд вже має представництва у багатьох великих містах України, і відкритий для співпраці з новими партнерами.

«Кеша хороший» готовий надати Практичне навчання та спеціальна психологічна підготовка персоналу, повна документація, макети промо-матеріалів, інформаційна підтримка та консалтинг із супутніх питань.
Паушальний внесок 95 000 р.
Роялті 3000 р./міс.
Капітальні вкладення 390 000 р.

9 «Hobby World» — добре впізнавана торгова марка у сфері настільних ігор та головоломок для дітей (насамперед) та дорослих. З 2011 року відкрита для співпраці з франчайзі. Має два варіанти співпраці («Лайт» та «Острів»). Має досить суворі вимоги до партнерів, приміщень та викупу продукції, обов’язкові всілякі звіти про діяльність партнера.

“Hobby World” надає Допомога у виборі місця, підборі персоналу, а також асортименту, розрахунок окупності, рекомендації щодо рекламної активності, мерчандайзингу та збільшення продажів, навчання.
Паушальний внесок 0 (до кінця 2016 року)
Роялті 0 р./міс.
Капітальні вкладення від 500 000 р.

Каталог франшиз для малого бізнеса 201710Помаранчевий салон – мережа магазинів, що спеціалізуються на продажу товарів для дитячого розвитку та творчості . Дана франшиза у 2013 році увійшла до трійки найкращих у своєму сегменті за версією журналу Forbes. За час існування керуючою компанією розроблено та налагоджено бізнес процеси на всіх етапах. Варто зазначити, що послуги у сфері дитячої творчості – це одна з найбільш динамічних та окупних ніш.

«Помаранчевий салон» надає Право на використання торгової марки, консалтинг та надання рекомендацій з будь-яких питань, пов’язаних зі стартом вашого проекту, різні методики проведення майстер-класів та захоплюючих занять для дітей, франчайзинг-бук
Паушальний внесок 25 000 р.
Роялті 0 р./міс.
Капітальні вкладення від 300 000 р.

11«Юніор» — мережа футбольних шкіл для дітей. Відома по всій Україні мережа, лідери у своїй ніші, активно працює із франчайзі. Співпраця можлива у містах із населенням від 200 000 осіб. Можливі дві моделі співпраці: «Лайт» (дитячі садки) та «Повний» (діти до 7 років). Відкривши таку школу, ви тим самим зробите свій внесок у розвиток та майбутнє футболу в Україні.

“Юніор” надає Навчання та подальший розвиток тренерів, різноманітні методики та плани тренувань, повний доступ до фірмової CRM системи та бази знань компанії, рекламну продукцію та допомогу у просуванні, інформаційну підтримку, послуги дизайнера, піар-менеджера, програміста
Паушальний внесок 58 000 р.
Роялті 10 000 р./міс.
Капітальні вкладення від 160 000 р.

12Baby Way – мережа міжнародних дитячих садків, яка виділяється унікальною системою виховання. Завдяки своїй бездоганній репутації та відмінним результатам, проблем із клієнтами таких дитсадків не буває.

З 2014 року компанія Baby Way почала надавати франшизу для малого бізнесу на території України, Казахстану, України та ще кількох країн. Враховуючи той факт, що приватні дитсадки переживають нині небувалу популярність, ця франшиза має великий попит.

Керуюча компанія надає Повна допомога по старту проекту, навчальні інструкції та відео-уроки, бренд-бук, фінансовий план, допомога у підборі та подальшому навчанні персоналу, доступ до фірмового ПЗ, рекламна та маркетингова підтримка (дод. 3 % у міс.), інформаційна та юридична підтримка, допомога у пошуку приміщення та запуску дитсадка та ін.
Паушальний внесок 500 000 р.
Роялті 15 000 р./міс.
Капітальні вкладення від 280 000 р.

Споживчі товари

У даному розділі представлено кілька брендів, під егідою яких можна заробити на продажу одягу, товарів для відпочинку та іншого.

13«Експедиція» — найвідоміший бренд товарів для туризму, спорту та активного відпочинку . Останнім часом ця компанія стала дуже активно просувати свою франшизу. Безумовними плюсами цієї франшизи є впізнаваність марки та дуже широкий асортимент продукції: від сувенірів та товарів для початківців, до серйозного та дорогого екіпірування. Якщо у вашому місті ще немає їхнього магазину, то, можливо, варто придивитися до їхніх умов.

«Експедиція» готова надати новим партнерам П’ять варіантів співробітництва, ліцензію на використання торгового знаку, фірмового стилю тощо, інформаційну підтримку, супровід під час відкриття магазину
Паушальний внесок від 50 до 200 тис.р.
Роялті ні
Капітальні вкладення від 350 000 р.

14Bamboo Like – це штори з бамбука. Дана компанія з 2014 року займається виробництвом натуральних та екологічних світлозахисних систем, які не тільки практичні, але ще й дуже гарно виглядають. Продукція цієї марки випускається у двох варіантах системи: (1) рулонної та (2) римської. Відкриті для співпраці з новими партнерами на території України, деякі умови франшизи обговорювані.

“Bamboo Like” готові надати Сертифікати на продукцію, каталоги із зразками бамбукового полотна, комплектуючі та фурнітура, 26 кв.м. полотна трьох видів, інструменти, плани розрахунку собівартості, консультації та рекламна підтримка
Паушальний внесок 79 000 р.
Роялті ні
Капітальні вкладення від 50 000 р.

Каталог франшиз для малого бізнеса 201715Alwero – це польський бренд виробів із справжньої овечої вовни, який з недавнього часу представлений і в Україні. Асортимент продукції дуже широкий, а якість виробів на порядок вища за вітчизняні аналоги. Керівна компанія вже налагодила процес постачання готової продукції, існує чітка цінова політика, а також розроблено фірмове торгове обладнання.

“Alwero” надає новим франчайзі Промо-матеріали (буклети, каталоги тощо), інформаційна підтримка, консультації з усіх питань, пов’язаних із налагодженням вашого магазину. Основну частину інвестицій складе закупівля торговельного обладнання та готової продукції.
Паушальний внесок ні
Роялті ні
Капітальні вкладення 400 000 р.

Каталог франшиз для малого бізнеса 201716Torbrand – компанія, яка займається продажем та встановленням ролетних систем, секційних воріт, а також супутньої автоматики. Попит на такі вироби особливо високий у приватному секторі та котеджних містечках. Ця компанія має великий асортимент продукції, а її дилерська мережа в Україні лише набирає обертів.

Керуюча компанія надає Детальну бізнес-модель, шаблони рекламних матеріалів, навчання співробітників, доступ до корпоративної бази знань, консультування з усіх питань, що стосуються старту проекту.
Паушальний внесок 120 000 р.
Роялті ні
Капітальні вкладення від 30 000 р.

Розваги

У даному сегменті є ціла низка гідних пропозицій для малого бізнесу. Більше того, є у цьому списку франшизи, які з’явилися лише у 2016 році. Окрім іншого, збільшилася кількість стартапів у цій галузі на західний манер.

Каталог франшиз для малого бізнеса 201716«Дарі-Вчинок» — мережа невеликих точок з продажу сертифікатів на унікальні послуги: освідчення в коханні, оригінальні побачення та багато інших видів вчинків як для хлопців, так і для дівчат. Новим партнерам надається можливість в офф-лайн або онлайн-форматі.

Материнська компанія надає Навчання персоналу, два варіанти співробітництва, готові коробкові рішення, інформаційну підтримку.
Паушальний внесок від 98 000 до 180 000 р.
Роялті 4000 р./міс.
Капітальні вкладення 15 000 р.

18 «Виходу Ні» — мережа квестових кімнат, які набирають небувалу популярність. Суть бізнесу полягає у створенні кімнати, оформленої у стилістиці відомого фільму чи оповідання, яка оснащена цілим рядом головоломок та усіляких механізмів. Як правило, квестерам дається 60 хвилин, щоб вибратися з кімнати. Подібний вид розваг став дуже популярним серед молоді і продовжує розширювати свою аудиторію.

Мережа «Виходу Ні» надає Ліцензійне право на використання торгової марки, повний посібник зі старту, поліграфічні матеріали та атрибутика, презентації та комерційна пропозиція.
Паушальний внесок 50 000 р.
Роялті ні
Капітальні вкладення від 150 000 р.

193D – Oсulus Rift – це атракціон віртуальної реальності. Цей продукт є абсолютною новинкою на ринку розваг і має поки що дуже низьку конкуренцію. По суті майже всю частку стартових інвестицій складе купівля ігрового обладнання. За рахунок своєї новизни, ця розвага матиме гарний попит серед молоді у торгових центрах чи кінотеатрах.

Керуюча компанія надає Спеціальний стенд, повний пакет рекомендацій щодо початку роботи та подальшого просування бізнесу, рекламну підтримку та промо-матеріали, програмне забезпечення та його оновлення.
Паушальний внесок 0 р.
Роялті ні
Капітальні вкладення від 99 000 до 299 000 р.

Інновації та інтернет

Ми живемо в епоху інтернету та нескінченних відкриттів у різних галузях науки. Кожен з’являються нові продукти, програми та програми, удосконалюються технології та ноу-хау.

Тому, у цьому сегменті, особливо у 2017 році, з’являється все більше гравців, у тому числі тих, хто готовий співпрацювати з малим бізнесом на умовах франшизи.

Каталог франшиз для малого бізнеса 201720Ultra Guard – молода російська компанія, яка відкрита до співпраці з продажу їх фірмових гідроізоляційних та гідрофобних матеріалів нового покоління.

Продукція цієї фірми справді інноваційна, і може активно застосовуватися у будівництві, промисловості, захисті авто та у звичайному побуті. Ці матеріали мало чим поступаються американським аналогам, але коштують у 2-3 рази дешевше. Багато хто ще не знає про існування таких інновацій на ринку СНД, тому це низько конкурентна ніша.

Материнська компанія надає Інформаційну та маркетингову підтримку на всіх етапах вашого проекту.
Паушальний внесок ні
Роялті ні
Капітальні вкладення від 1000 у.о. (перша закупівля, узгоджується з компанією, що управляє)

21 «OneNet» – франшиза на надання послуг інтернет-провайдера. Керуюча компанія готова надати франчайзі трафік від магістрального провайдера, який ви, будучи локальним провайдером, надаєте кінцевим споживачам.

Є кілька варіантів співробітництва (залежно від споживаного трафіку). Завдяки цій франшизі будь-який підприємець може стати постачальником інтернету в будь-якому місті України.

Мережа OneNet надає новим партнерам Початкове налаштування обладнання та ПЗ, навчання персоналу, бізнес документація, технічну та юридичну підтримку, бренд-бук, інструкції, список прямих постачальників, сайт.
Паушальний внесок 100 000 р.
Роялті 15 000 р./міс.
Капітальні вкладення від 350 000 р.

22«InstaVolna» – це франшиза з відкриття агентства з просування в соціальній мережі Instagram, яка набирає все більшої популярності. Не дивно, що багато компаній зацікавлені рекламувати свою продукцію в Instagram. Суть цієї бізнес моделі полягає у наданні послуги з просування торгових марок чи окремих товарів. Попит досить великий, а конкуренція дуже мала порівняно з Facebook.

Компанія «InstaVolna» надає Повний пакет усієї необхідної документації, покроковий план старту проекту, право використання бренду, промо-матеріали, клієнтів, скрипти.
Паушальний внесок 29 990 р.
Роялті 3990 р./міс.
Капітальні вкладення 0 р.

23AppGlobal – айти-компанія, яка готова надати по франшизі право використання своєї платформи. для розробки додатків для мобільних та планшетів. Головною особливістю цієї платформи є те, що для роботи з нею не потрібне знання будь-якої мови програмування. Вона зроблена за принципом конструктора і з нею може впоратися будь-яка людина, яка на «ти» з комп’ютером. Дана франшиза має досить складну, на наш погляд, схему відрахувань, ліцензій та пакетів.

Мережа «AppGlobal» надає Тренінги зі створення додатків, маркетингові матеріали, заготівлі сайтів, доступ до бази знань, шаблони юридичних документів, демонстраційне програмне забезпечення для клієнтів, ліцензії для публікації додатків
Паушальний внесок 25 000 р.
Роялті 25 000 р./міс.
Капітальні вкладення 0 р.

Інформацію, зазначену вище за всіма франшизами, було перевірено та зібрано у другому кварталі 2017 року.

Нашим завданням було скласти перелік франшиз, які будуть цікаві малому бізнесу, без опису всіх деталей співробітництва. Будь-яку додаткову інформацію ви можете дізнатися шляхом звернення безпосередньо до компанії, яка надає франшизу.

Якщо Ви хочете, щоб ми додали вашу франшизу до нашого списку, будь ласка, напишіть нам. Ми з радістю розширимо цей список.

Залишити відповідь