Історія сиру

Стародавні записи показують, що виробництво сиру датується понад 4000 років. Хоча ніхто не знає, як було зроблено перший сир. Теорія про те, що завдяки транспортуванню молока в сечових міхурах зроблено жуйні тварини. Визначення жуйних – це копитне ссавець, яке жує жуйку, виригнуту з його рубця.

Зберігання молока таким чином призведе до його коагуляції при поділі на сир і сироватку. Хоча оригінальний процес, можливо, ніколи не був відомий на час Римської імперії, мистецтво стало високо цінується процесом по всій Європі, на Близькому Сході. Сотні сортів сиру були вироблені та продані по всій Римській імперії. Багато видів сиру, які добре відомі сьогодні, були вперше виготовлені та записані в пізньому середньовіччі, такі як чеддер в Парміджано-Реджано 1500-х років у 1957 році, Гауда у 1697 році та камамбер у 1791 році.

Сьогодні доставка в офіс сир нарізка здійснюється компанією

Франція має довгу історію виробництва понад 400 сортів сиру. На ранніх етапах виробництва він залишався місцевим продуктом, ідентифікованим за походженням, в якому він був виготовлений. Британське виробництво сиру почалося близько 2000 років тому у передримські часи. Чешир та Ланкашир — два, які розвинулися у те, що ми визнаємо сьогодні. Як і у Франції, більша частина виробництва сиру була локалізована та вироблялася фермерами, а також у монастирях. Швейцарія, звичайно, відома своїм сиром, Емменталь – твердий сир з блідо-жовтим кольором та маслянистим, злегка гострим смаком. Емменталь має характерні отвори, типові для швейцарського сиру.

Англійські пуритани-молочні фермери привезли до Америки у 17 столітті свої знання про виробництво сиру. Після війни за незалежність Нью-Йорк був відомий як велика держава сирів. Південно-східна частина Вісконсіна була заселена у 1830-х роках. До 1850 приїхали іммігранти з Німеччини, Норвегії та Швейцарії, і, об’єднавшись з американськими піонерами, оголосили про виробництво селянських сирів. Знадобилися покоління Вісконсіна, щоб розвинутися, і в 1868 Ніколас Гербер відкрив перший Вісконсінський сирзавод. до 1910 Вісконсін перевершив Огайо і Нью-Йорк і став номером один у виробництві сирів в США. Винахід плавленого сиру в 1911 став комбінацією, принаймні, двох різних типів і стало популярним завдяки Джеймсу Л. Крафт,

Залишити відповідь