Інструктор по риболовлі – цікава ідея для бізнесу

Як стати рибалкою-інструктором та створити свій бізнес?
Цікава та перспективна ідея для бізнесу – інструктор по риболовлі. Якщо ви з нетерпінням чекаєте гарної погоди, щоб вирушити на найближчу водойму з вудкою в руках, з метою просидіти там півдня, виловивши або не виловивши трофейну рибку, то сьогоднішня ідея бізнесу підійде вам якнайкраще. Чому б не заробляти на своєму коханому захопленні? Ви запитаєте, як? Так, дуже просто. Стати платним інструктором для рибалок-початківців (як правило, ваші потенційні клієнти – це люди, які і вудку жодного разу в руках не тримали), які готові на все, аби тільки навчитися ловити рибу.

ЩО ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ БІЗНЕС-ІДЕЇ?

Від Вас потрібно придбати все необхідне спорядження для лову риби (як велике, так і не дуже) – спінінги, волосіні, котушки, гачки, поплавці і так далі, загалом, все необхідне. Все це приладдя Ви здаватимете напрокат, і, тим самим, отримуватимете додатковий дохід. А можете відкрити й невелику точку продажу рибальських снастей, що стане додатковим джерелом прибутку.

Крім того, ви повинні знати дійсно «рибні» місця, щоб зарекомендувати себе як професіонала, а не звичайного любителя. Хто піде в учні до майстра, який сам не може зловити трофейного коропа чи окуня? Ваша мета – показати, що ви дійсно крутий рибалка. Для кращого ефекту, купіть компас, карту, бінокль, навіть якщо ви й так чудово знаєте місця. Ці предмети будуть незайвими аксесуарами, що вказують на професіоналізм.

Навчання рибалок як бізнес

Після того як все необхідне спорядження придбано, можна починати пропонувати свої послуги. Особливо популярна рибалка у приїжджих із великих міст. Ось на них якраз і варто націлити свій бізнес з навчання рибальській майстерності. А щоб клієнтів було по-справжньому багато, радимо скористатися засобами масової інформації (хоча б на місцевому рівні) і запустити рекламну кампанію.

Організація реклами “Інструктор по риболовлі”

Інструктор по риболовлі

Розмістіть оголошення в місцевій газеті, зробіть собі рекламний банер і повісьте його в місцях скупчення відпочиваючих, створіть рекламну Інтернет-сторінку (в такий спосіб ви зможете заявити про себе навіть тим, хто ще тільки збирається у відпустку). Не шкодуйте грошей на рекламу і через деякий час люди потягнуться і бажаючих скористатися вашими послугами відбою не буде! Звичайно, це все в ідеалі, але все може бути. Головне – вірити в успіх операції.

Можна зупинити розвиток бізнесу на цьому етапі і радіти стабільному та дуже непоганому заробітку (при серйозному підході до справи, звичайно ж). А можна розвивати бізнес далі.

Ви спитаєте, що можна зробити далі? Як розвиватись? Найкращий варіант – обзавестися своєю водоймою з рибою. Якщо коштів на покупку ставка у Вас ще недостатньо, можна його орендувати. Після того, як у Вас з’явиться своє (або орендоване) водоймище, необхідно подбати про зариблення. Але перед цим потрібно очистити його від усього зайвого водоростей, мулу тощо. — тобто навести «товарний» вигляд. Рибу для ставка можна придбати у спеціальних установах, які займаються розведенням, продажем та транспортуванням представників прісноводної фауни.

Вигода від використання в бізнесі свого водоймища в наявності. Ваші клієнти будуть платити, не тільки за спорядження та супровід, а й за саме місце лову риби. Можна піти ще далі і організувати на своїй водоймі повноцінну базу відпочинку , але ця окрема ідея бізнесу, до якої ми повернемося ще в майбутніх публікаціях.

СКІЛЬКИ МОЖНА ЗАРОБИТИ НА НАВЧАННІ РИБОЛОВЛІ?

Це насамперед залежить від виставлених Вами цін. А ціни залежать від вашої майстерності рибалки . Ви можете брати оплату погодинно, наприклад, 200 – 300 гривень з особи на годину, а можете брати плату і за всю групу, наприклад, 500 – 800 гривень на годину. Крім того, можна пропонувати послуги весь день за 1500-2500 гривень. Варіантів маса. Це зразкові цифри, все залежить від регіону, від вашого рибальського досвіду та пори року. Щоб привернути увагу клієнтів, можна ввести систему знижок на колективні заявки.

А якщо Ви ще й власник водойми, то зайві кілька тисяч гривень на день вам забезпечені. Ось і рахуйте, вигідно це чи ні.

Залишити відповідь