Ідеї зимового бізнесу – прокат тюбінгу (ватрушок)

Настала зимова пора, і настав час задуматися про те, як провести це чудовий сезон із користю для свого бюджету. Ми хочемо розповісти вам про найкращі ідеї зимового бізнесу та почнемо з прокату тюбінгу.

Тюбінг – це свого роду надувні санчата, які з’явилися у нашій країні порівняно недавно. Вони є надувною автомобільною шиною в спеціальному чохлі. Звичайно, назва досить незвичайна для нашого регіону. Саме тому в народі їх називають ватрушками, пігулками, матрацами для катання з гірок і навіть подушками. Цей вид зимового атракціону за кордоном люблять не лише діти, а й дорослі. Ви запитаєте, чим тюбінг відрізняється від класичних санок, які відомі ще з давньої Русі? Та дуже багатьом. По перше, вони можуть розвивати набагато більшу швидкість. По-друге, вони м’які та комфортні. А по-третє, безпечніші, ніж ті ж дерев’яні санки або лижі. Саме тому ми пропонуємо розглянути вам ідею зимового бізнесу — прокат тюбінгу (ватрушок).

Що необхідно для відкриття прокату?

Звичайно, наявність снігу та міської гірки. Напевно, у кожному населеному пункті є місце катання, де після першого ж снігу збираються юрби дітей та дорослих на різних видах транспорту: санках, лижах, пакетах або навіть без них. Саме там ми пропонуємо відкрити вам свій пункт прокату. Гірка вже широко відома місцевим жителям, тому не доведеться витрачати гроші на рекламу.

Наступний крок — закупівля тюбінгів для прокатного пункту. Починати можна з будь-якої кількості. Середня вартість за один екземпляр ватрушки приблизно 30 $. На прокатному устаткуванні економити не варто, оскільки дешевші надувні пігулки швидко вийдуть з ладу. А гарне спорядження прослужить вам щонайменше 3-4 сезони. І так, на покупку 10 тюбінгів піде приблизно 300 $. Погодьтеся, не така вже й велика вартість для початку власної справи. Вартість прокату тюбінгу дуже відрізняється від регіону. Здавати спорядження в оренду можна, починаючи від півгодини до доби. Або навіть дозволяти один спуск за мінімальну плату (таким чином, заробіток вийде набагато більше). В середньому ціна оренди однієї години 3-4 $ (курс 2015). Як бачите, досить-таки непогано, враховуючи потік клієнтів.

Як доповнення до бізнесу, організуйте продаж чаю, кави, гарячих пиріжків або корн-догів. Якщо у вас є автомобіль, можна підчепити надувну подушку за фаркоп і катати всіх бажаючих за окрему плату. Таким чином, ви отримаєте не тільки гарне збільшення до прибутку, але й море позитивних емоцій від оточуючих. Влітку ж, тюбінги можна використовувати на воді, якщо у вас є друзі, які мають невеликий моторний човен або гідроцикл. При правильному підході, зимовий бізнес з прокату тюбінгу може стати чудовим сезонним заробітком. Удачі та Новорічного настрою!

Залишити відповідь