Ідея бізнесу – виготовлення жалюзі

Більшість населення, що проживають в будинках, споруди часів СРСР, намагається замінити вікна – на пластикові конструкції, які дуже зручно експлуатувати з сучасними шторами, назва яких – жалюзі. Більшість населення, що проживають в будинках, споруди часів СРСР, намагається замінити вікна – на пластикові конструкції, які дуже зручно експлуатувати з сучасними шторами, назва яких – жалюзі. Про сучасних будівлях і говорити не доводиться. Купуючи нові будинки або квартири в новобудовах, все прагнуть купити жалюзі і встановити їх у себе на вікнах. Спочатку, що вони собою являють. Жалюзі представляють собою конструкцію, яка має з\’єднані вертикальні або горизонтальні пластини. У вироби кілька призначень.

Головним є – захистити приміщення від проникнення прямих променів сонця. За допомогою такої установки можна регулювати потік світла. Іноді жалюзі застосовують у відкритих шафах або гардеробних, як зручні ширми, перегородки, двері. Часто вони служать, як декоративний виріб. Сучасні жалюзі повинні бути наділені певними характеристиками: – зручність і простота в експлуатації; – відсутність перешкод для повітря; – зручне регулювання рівня освітлення в кімнаті; – довговічність і економічність; – різні матеріали для їх виготовлення. Якщо Ви вирішили зайнятися бізнесом з виготовлення цих конструкцій, необхідно, щоб вироблені Вами вироби відповідали всім вище перерахованим вимогам. Детальніше про жалюзі ви можете почитати здесь Для виробництва різних видів жалюзі знадобитися різне обладнання.

Виготовленням деяких видів, таких як – тканинні, рулонні, можна займатися в будь-якому приміщенні і виготовляти вручну. Тканина можна викроювати відразу у постачальника. Вам же знадобитися придбати пилку по металу. Так само не обійтися без верстата. Вертикальні жалюзі роблять в приміщення, площею від 20 м2, при наявності: преса, яким обробляють тканину, швейної машинки і пили по металу. Для першого і другого варіанту знадобляться зовсім невеликі фінансові вкладення.

Для виробництва горизонтальних конструкцій, знадобитися більш солідний стартовий капітал. Потрібно буде закупити прес для обробки нижніх і верхніх рейок. Так само знадобитися спеціальний верстат (ручний, автоматичний або напівавтоматичний). Сьогодні більш популярними виробами вважаються конструкції PRIS, які встановлюють на ПВХ вікнах.

Для виробництва даних конструкція потрібно буде знайти приміщення, площею від 50 м2 і більше. Так само знадобитися ручний верстат М600 або автоматичний М4000. Є ще і напівавтоматичний М450.

Залишити відповідь