Ідея бізнесу – електронні книги

Ідея бізнесу – електронні книги. Ця стаття присвячена одному з видів модного нині заробітків в інтернеті. Йтиметься про створення електронних книг. Це різко відрізняється від поширених опитувань і читання листів. Створення електронних книг – наступний щабель у інтернет-бізнесі, пов’язана з виробництвом власного продукту інформації. У нас багатюща літературна історія, безліч прекрасних авторів і творів. Почати можна з конвертації зазвичай книги в електронний вигляд, при бажанні – в формат PDF за допомогою спеціалізованих програм.

Якщо ви або хтось із ваших близьких знайомий з мовою HTML, можна набрати книгу в ньому і викласти на сторінці в інтернеті. Перед початком роботи над книгою, подумайте, який результат вона повинна приносити. Якщо, наприклад, за допомогою книг ви хочете підняти відвідуваність сайту, то доцільним буде вибрати кульмінаційні моменти з твору і в формі тегів помістити на сторінку. Вміст книги, її зовнішній вигляд повинні бути ретельно продумані і максимально адаптовані для читання. Необхідно урізноманітнити її картинками і всякими корисними «штуками», щоб мінімізувати відмінності від традиційної паперової книжки. Також книга може допомогти просунути замовники, поширенням рекламних посібників і каталогів. На просторах інтернету багато бажаючих безкоштовно завантажити книгу, а людина, що створила цю книгу буде отримувати гонорар за послуги, в ній описані.

Зацікавився цим видом бізнесу необхідно взяти на замітку комп’ютерні програми, які допоможуть успішно стартувати. Одна з таких програм – EBookMaestroPRO – надає можливість створити сторінки в HTML і перекомпіліровать її в завантажувальний файл з розширенням exe. У програмі існує можливість вибрати потрібний дизайн і зробити відповідну навігацію. При бажанні можна встановити пароль. Отже, успішного вам старту в книжковому інтернет-бізнесі! Самые старые и интересные легенды вы можете почитать по адресу

Залишити відповідь