Грумінг як бізнес

Дуже багато власників домашніх улюбленців хочуть, щоб їхні вихованці були красивими та доглянутими. Але, на жаль, не завжди це можна зробити самостійно. Іноді необхідно звертатися до професіоналів, так званих грумерів – фахівців з догляду за тваринами. Цей напрямок порівняно недавно з’явився на нашому ринку послуг. Грумінг як бізнес відмінно підійде людям, які дуже люблять домашніх пушистиків та мають почуття стилю та прекрасного.

У деяких зоостудіях краси можна пройти майстер-класи з грумінгу, на яких повідають все про особливості змісту тієї чи іншої породи і навчать правильно мити, стригти, робити манікюр і т. д. Також, не можна закінчити спеціалізовані курси з догляду за домашніми улюбленцями, які ведуть справжні професіонали. Грумер повинен знати не тільки, як добре підстригти тварину, а й розуміти що таке триммінг (висмикування вовни в окремих порід собак) та екстер’єр (психологічні та зовнішні відмінні риси собак). одним із видів бізнесу, слід:

1. Підібрати відповідне приміщення. Повинна бути достатня площа робочої зони, наявність ванної кімнати та відмінна вентиляція. Можна взяти в оренду якусь будівлю, або, для економії перших капіталовкладень, займатися стрижкою собак і котів вдома чи замовника.

2. Інструменти для роботи – машинка для стрижки, ножиці, гребінці, фурмінатори, кігтерези і т. д. Вартість яких від 150-200 $ і вище. Список залежить від послуг, що надаються.

3. Фартух, рушники, рукавички, косметика для вихованців – від 100$.

Для старту бізнесу у сфері догляду за тваринами цього цілком достатньо. Головне, щоб ваші інструменти були якісними та стерильними.

Грумер повинен бути грамотним, ввічливим, пильним, терплячим, тому що доведеться стикатися з різними тваринами – спокійними і не дуже, добрими та агресивними. Будьте готові до того, що вас можуть подряпати чи вкусити. Важливо вміти робити не тільки повсякденну стрижку, а й готувати вихованців до виставок, що потребує чималого професіоналізму.

Тепер приступимо до реклами та пошуку клієнтів. Розміщуйте оголошення в газетах, зоомагазинах, соціальних мережах, ветеринарних клініках, відвідуйте виставки та зустрічі любителів тварин. Якщо надані послуги будуть якісними і з прийнятними цінами, успіх не змусить себе чекати і можна буде замислюватися про відкриття салону краси для тварин з найнятим персоналом. .З інформацією про те, як це здійснити ви можете ознайомитися у нас на сайті.

Окупається цей вид бізнесу досить швидко. У середньому стрижка однієї тварини коштує приблизно 5 – 10$. На початку, звичайно ж, клієнтів буде не так багато, але з правильним і серйозним підходом до грумінгу як до бізнесу ситуація швидко виправитися. Успіхів!

Залишити відповідь