Граємо в Thunderstruck II

Після величезного успіху свого попередника, оригінального відео-слоту Thunderstruck, Microgaming випустила ще один потужний відео-слот зі всім, що сподобалося гравцям з першим слотом і не тільки. Випущений у 2010 році цей відео-слот швидко завоював популярність у багатьох плеєрів по всьому світу. Насправді, у спільноті онлайн-гемблінг гра має таку кількість шанувальників, що навіть є сайт для фанатів!

Дзеркало ттр казино завжди пропонує своїм гравцям лише найкращі автомати зі світу розважальної індустрії. Досить подивитися на список наявних слотів і ви це зрозумієте. Є багато деталей про цей відео-слот, який стоїть вище за інші. Перше, що ви помітите, – Це відсутність виграшних ліній. Звичайні відеослоти попросять вас вибрати виграшні лінії, на які ви хочете зробити ставку. Чим більше виграшних ліній, тим вища ставка. У Thunderstruck II усі виграшні лінії активуються при кожному обертанні, даючи вам 243 способи виграти! Кожна ставка монети на Thunderstruck II множиться на 30 за спину. Розмір монети коливається від 0,01 до 0,05 долара, і ви можете поставити до 10 монет на спин, що дає мінімальну ставку в 0,30 долара на спин і максимальну ставку 15 доларів. Це не все; Якщо ви поставите максимум (10 монет на $ 0,05), ваш виграш буде збільшено в 10 разів! в той же час прикрашаючи відеослоти чудовою графікою, щоб покращити ігрові можливості гравців. Зірки цього відео-слота включають скандинавських богів Тора, Одіна, Валькірію і Локі. Молот Тора запускає безкоштовні обертання AKA Great Hall of Spins де ви можете вибрати режим безкоштовних обертань, який ви хочете. Бонус Валькірії дозволяє зіграти 10 безкоштовних обертань з усіма помноженими виграшами в 5 разів. Бонус Локі спрацьовує після того, як ви отримали 5 бонусних тригерів. Ви отримаєте 15 безкоштовних обертань з поворотом на третьому барабані, де символи будуть випадково перемикатися на джокер. Бонус Odin запускається після того, як ви отримаєте 10 бонусних тригерів. Ви можете зіграти 20 безкоштовних обертань з функцією, яка випадково перетворює символи на множники x2, x3 або навіть x6, якщо ви отримуєте два множники у виграшній лінії. Найкраще є бонус Тора, який розігрується після того, як ви отримаєте 15 бонусних тригерів. Ви можете зіграти 25 безкоштовних обертань з функцією Rolling Reels, яка збільшує ваш виграш у 5 разів!

Якщо благословень богів недостатньо, ви можете розраховувати на свій успіх, щоб активувати функцію Дикого Шторму, яка запускається випадковим чином. Дикий шторм перетворює випадкові символи на символи джокера. Ви можете отримати від 1 до 5 символів одночасно. Отримайте всі джокери на барабанах, і ви отримаєте неймовірний бонус у розмірі 2430000 монет!

Thunderstruck II – це фантастичне продовження неймовірно успішного Thunderstruck від Microgaming. Хоча ми могли б посперечатися, що Thunderstruck III було б круто, ми вважаємо, що це може бути важко перевершити це.

Який розігрується після того, як ви отримаєте 15 бонусних тригерів. Ви можете зіграти 25 безкоштовних обертань з функцією Rolling Reels, яка збільшує ваш виграш у 5 разів!

Залишити відповідь