Голландська податкова система та податки в Нідерландах

У цьому огляді ви можете дізнатися про те, як працює податкова система в Нідерландах, зокрема, про щорічну голландську податкову декларацію про доходи. Чи є громадянином Нідерландів або експатріантом, ви зобов’язані сплачувати податки, якщо заробляєте гроші, проживаючи в Нідерландах.

Belastdienst (голландське податкове управління) збирає податки через різні потоки. Нижче наведено основні види податків, з якими ви, швидше за все, зіткнетеся в Нідерландах:

Податок на прибуток

Якщо ви заробляєте гроші або працюєте в Нідерландах, то вам необхідно сплатити податок на ваші прибутки. Ви декларуєте прибутковий податок у своїй річній податковій декларації (aangifte inkomstenbelasting), яку можна заповнити онлайн або за допомогою голландського податкового консультанта.

Відмінним варіантом для наших співвітчизників у Нідерландах скористатись послугами компанії N&K Profit, яка займається податковим та бухгалтерським супроводом. Оподаткування в Нідерландах має дещо іншу форму, ніж у нашій країні, і буває досить складно в ньому розібратися. (який міститься у складі податку фонд оплати праці). Якщо ви є індивідуальним підприємцем у Нідерландах, то ви повинні обчислювати та сплачувати прибутковий податок у річній податковій декларації.

Податок на заробітну плату

Податок на заробітну плату – це податок та інші відрахування, які утримуються роботодавцем із заробітної плати працівника, що позбавляє працівника необхідності платити їх пізніше як прибуткового податку. Податок на фонд оплати праці складається з податку на заробітну плату (податок на заробітну плату або податок на тривалий термін) та відрахувань на державне страхування пенсій, допомоги по безробіттю та інших голландських допомог та пільг.

Кожен місяць з вашої Заробітної плати віднімається податок з фонду оплати праці. Для експатріантів важливо пам’ятати про це відрахування під час обговорення умов оплати праці та трудового договору для нової роботи. Існує велика різниця між Вашою брутто зарплатою, яка включає податок, та Вашою чистою зарплатою (нетто зарплата), після вирахування податку.

ПДВ податок з продажу

Belastdienst також збирає податки через податок з продажу або податок з доходів (omzetbelasting), відомий у Нідерландах як BTW (belasting over de toegevoegde waarde). Всі підприємства, за винятком деяких фондів та асоціацій, мають додати BTW до ціни своїх товарів та послуг. Існує три різні рівні BTW: 0%, 9% і 21% (найпоширеніша ставка). aangifte). Потім вони виплачують цю суму Беластинстдієнсту.

Річна податкова декларація про доходи

Незважаючи на те, що податок на заробітну плату вже утримується з вашої валової заробітної плати як аванс або платеж з прибуткового податку, Вам все одно потрібно заповнювати щорічну декларацію про доходи. Податкове відомство Нідерландів повідомить вас, якщо від вас потрібно це зробити.

Податкова декларація необхідна для того, щоб збалансувати ваш «передплачений» податок з іншими фінансовими аспектами.

Чи потрібно мені заповнювати голландську податкову декларацію?

Голландський фінансовий рік триває з 1 січня до 31 грудня. У січні ви отримаєте листа (aangiftebrief) від Беластинстдієнста з проханням заповнити податкову декларацію за попередній рік. Ви завжди можете звернутися до філії Belastdienst або зателефонувати до BelastTelefoon за телефоном 0800 0543, щоб дізнатися, чи потрібно заповнити податкову декларацію та/або запросити лист.

Який крайній термін подання податкової декларації в Нідерландах?

Термін подання річної податкової декларації становить від 1 березня до 30 квітня, якщо Ви або Ваш бухгалтер не попросите про її продовження (uitstel aangifte). Ви можете зробити це через BelastingTelefoon або веб-сайт Belastdienst (вам знадобиться ваш DigiD). Якщо до 1 травня Ви не подасте податкову декларацію або не попросите продовжити термін сплати податку, то Вас можуть оштрафувати.

Як замовити хімчистку?

Вам потрібно навести порядок у вашому будинку? У вас є домашні тварини та маленькі діти? Ви втомилися від постійного неприємного запаху від килимових покриттів, м’яких меблів, різноманітних плям і забруднень? Самостійно вирішити свої проблеми не виходить. Тоді необхідно вдатися до допомоги професіоналів. Хімчистка додому – це вирішення ваших нагальних проблем. Наша компанія WHITEHOUSE має великий досвід роботи, професійний підхід. У нас працюють перевірені та кваліфіковані співробітники. Вони індивідуально підійдуть до кожного клієнта, врахуємо причину забруднення під час підбору коштів на його усунення. Ми гарантуємо:

Максимальний ефект та результат;

    Застосовуємо лише якісні та професійні засоби відомих великих виробників; Доступну вартість; Індивідуальний підхід; Застосування професійного обладнання та ін.

Хімчистка будинок – це одна з найпопулярніших послуг. Для того щоб її замовити вам достатньо зайти на наш сайт. Тут ви можете ознайомитися з представленою інформацією, подивитися на результати нашої роботи, прочитати відгуки наших клієнтів, перелік послуг та їх прайс тощо.

Хімчистка: замовити на будинок по інтернету

Ми повернемо ваших м’яких меблів, килимовим покриттям нове життя завдяки застосуванню професійного обладнання та якісних миючих засобів, виготовлених у США. Вони безпечні, не токсичні, не викликають алергії. Тому після хімчистки ви можете не переживати про своє здоров’я, домашніх тварин тощо. Залишіть на сайті заявку, і ми зв’яжемося з вами та приймемо замовлення. Наші співробітники приїдуть до вас додому та виконають свою роботу.

Переваги виклику хімчистки додому

Сьогодні нескладно перевезти свої габаритні м’які меблі для чищення, але це потрібно викликати таксі, найняти вантажників та заплатити за це все пристойну суму грошей. Тому така послуга, як виклик спеціалістів додому стала популярною, адже для цього не потрібно переплачувати та метушитися. Наша компанія несе відповідальність за своїх співробітників, тому всі вони перевірені та кваліфіковані працівники з бездоганною репутацією. Дізнатися про хімчистку вартість ви можете, зв’язавшись з нашими консультантами, вони дадуть відповідь на ваші запитання та оформлять заявку. Наші фахівці приведуть ваші м’які меблі в порядок, усунуть неприємні запахи та різноманітні складності забруднення. Завжди раді новим клієнтам.

Залишити відповідь