ГІДНОСТІ БУДІВНИЦТВА ДЕРЕВ’ЯНИХ БУДИНКІВ ІЗ БРУСУ

Дерево для будівництва будинків сьогодні використовується не так часто, як це було ще в минулому столітті. Проте за останні кілька років цей матеріал став знову набирати популярності. Не в останню чергу завдяки своїй доступності та екологічності. У цій статті буде описано деякі переваги, які має будівництво дерев’яних будинків із бруса.

Основні переваги

Насамперед потрібно розвіяти міф про небезпеку вказаного матеріалу. Багато хто боїться пожеж, комах, гниття тощо. Проте не слід забувати, що технічний прогрес не стоїть на місці. Перед тим як відправитися на будівництво, деревина проходить ретельну обробку спеціальними складами, які убезпечать її від усіх зазначених вище проблем. /p>

Друга явна перевага дерев’яних будинків – це порівняно низька вартість зведення. І справа тут не лише у нехитрій технології. Окрім іншого, такі будівлі не вимагають оздоблення, причому як зовнішнього, так і внутрішнього. Досить виключити з собівартості будинку всілякі ґрунтовки, шпаклівки та інше, щоб переконатися в неймовірній економії. Також слід відзначити очевидну користь дерева для здоров’я людини. Люди, які проживають у будинках з бруса, менш схильні до алергії, не так часто страждають захворюваннями дихальних шляхів. Гіпертоніки відзначають відсутність різких перепадів артеріального тиску.

Брус або зруб

Звичайно, будова з акуратних круглих стовбурів виглядає ефектніше, але з практичної точки зору це не найкращий варіант. Якщо ви віддасте перевагу брусу, то можете гарантувати відсутність усадки будинку під час експлуатації. Крім того, окремі елементи щільно прилягають один до одного, а значить і процес утеплення та герметизації займе набагато менше сил, часу та засобів.

Залишити відповідь