Експірація – що це таке

Експірація – що це таке. Закінчення строків, кінець, закінчення це все є експірація опціонів і ф’ючерсів, англійською expiration. Вона являє собою закриття договорів на біржі. Ще можна говорити так, що це дата коли проходять всі зобов’язання по опціонах. Відбувається розрахунок між партнерами і поставляється актив.

Актив і розрахунок може бути в зв’язці. Термінові договору мають стандартні терміни, які переміщуються на біржі. Закінчення строків, кінець, закінчення це все є експірація опціонів і ф’ючерсів, англійською expiration. Вона являє собою закриття договорів на біржі. Ще можна говорити так, що це дата коли проходять всі зобов’язання по опціонах.

Відбувається розрахунок між партнерами і поставляється актив. Актив і розрахунок може бути в зв’язці. Термінові договору мають стандартні терміни, які переміщуються на біржі. Експірація НА ІНДЕКС РТС Уявімо, що на індекс РТС ф’ючерс відбувається чотири рази на рік. На СМЕ товарні ф’ючерси відбуваються раз на місяць. Встановлені терміни експірації можна знайти в специфікації термінових договорів. Основою специфікації ф’ючерсу РТС є: «Днем завершення торгівлі, в який можна укласти останній контракт, вважається п’ятнадцяте число місяця і року виконання договору, якщо ж це число є Днем торгівлі.

Дата, наступна за 15-м числом, буде датою виконання договору. Якщо звертатися до практики, то вона показує, що при наявності експірації, відбувається активна боротьба за прибуток між покупцями і продавцями опціонів. При такому суперництві виникає: 1) Сильно тиснуть маркетмейкери. 2) Активи гравців ринку розподіляються. Через цих явищ при експірації виникає зростання волатильності ринку. Кінцевий результат залежить від переможців.

Залишити відповідь