Доставка піци на замовлення

Доставка піци на замовлення. Доставка піци по підписці – смачний бізнес, який допоможе вам заробляти чималі гроші і доставляти покупцям справжнє гастрономічне задоволення в заздалегідь обумовлені дні і час. Вашим клієнтам більше не доведеться відвідувати піцерії, кафе і чекати, поки звільниться офіціант. Також вони не будуть змушені ходити по магазинах у пошуках якісних інгредієнтів для майбутньої піци і шукати хороші рецепти. Організувати такий бізнес одночасно і складно, і легко. Основні труднощі пов’язані з отриманням всіх необхідних дозволів.

Простота полягає в тому, що не доведеться робити якихось великих інвестицій. Почавши з доставки піци по підписці, ви зможете продовжити пропозиціями по доставці різних продуктів харчування за аналогічною схемою. Багато чого буде залежати від вашої цілеспрямованості і терпіння. Розвиватися є в чому. Значні особливості бізнесу по доставці піци Проаналізувавши ринок, можна зрозуміти, що буде нескладно домогтися успіху в такому бізнесі, як доставка піци по підписці. Тут не потрібно багато часу на окупність. Дохід ви почнете отримувати відразу ж після того, як у вас оформить підписку перший клієнт.

Важливо не помилитися з вибором концепції. Можна запропонувати клієнтам оформити підписку на доставку піци, яка приготовлена??з заморожених напівфабрикатів, наповнювачів і заготовок. До речі, це найпопулярніший варіант. В цьому випадку вашими основними покупцями стануть люди, які не пред’являють до рецептурою підвищених вимог. У своїй більшості це студенти. Також ви можете самостійно готувати тісто, соус, наповнювачі.

Подібний варіант є більш трудомістким. Тут доведеться запросити кваліфікованих кухарів. Найкраще розробити оригінальну рецептуру. Також приготуйтеся витратити більше грошей. У випадку з такою концепцією ви зможете розраховувати на покупців, які готові платити за піцу чималі гроші. Найчастіше це співробітники великих компаній.

Почати краще з приготування піци з заготовок. Це дозволить вам накопичити корисний досвід, а також зібрати деяку суму. Грошей на відкриття в даному випадку буде потрібно зовсім небагато, а результат вас порадує. Можна не сумніватися в тому, що послуга з доставки піци по підписці буде затребуваною. Багато покупців бажають регулярно бачити в своєму денному раціоні таке ласощі, однак при цьому не вміють або не люблять готувати.

А у деяких на це просто немає часу. З вами любителю піци більше не доведеться переживати за те, що він не зможе покуштувати своє ласощі в бажаний час. Починати бізнес з доставки піци по підписці найкраще восени. Влітку інтерес до подібної продукції падає. Багато в чому це пов’язано з тим, що в спеку люди їдять порівняно мало. Обов’язково пропонуйте підписку на різний період часу, наприклад, на 1, 6 або 12 місяців. Кого зацікавить щоденна доставка, а хтось побажає їсти піцу тільки у вихідні дні. Обов’язково врахуйте це. У разі річної передплати обов’язково зацікавте покупця знижками.

Також важливо пропонувати бонуси корпоративним клієнтам, які оформляють Отримуйте регулярно доставку великої кількості піц. З чого почати бізнес? Почати варто з оформлення необхідних документів. З цією метою слід звернутися до податкової інспекції. Якщо ви плануєте створити в майбутньому ще й мережа піцерій, то варто відразу зареєструвати юр. обличчя.

Потім виберіть місце, в якому ви будете готувати піцу. Контролюючі інстанції не дозволяють робити це вдома. Доведеться знайти і взяти в оренду відповідне приміщення. Далі необхідно закупити все необхідне обладнання. Будуть потрібні спеціальна машинка для розкочування тіста, професійна піч, морозильна камера і тара для зберігання заготовок, наповнювачів, соусів та інших інгредієнтів. При виборі машинки і печі віддавайте перевагу моделям, створеним позитивно зарекомендували себе виробниками. Ще знадобиться різна кухонне начиння, мийка, столи, коробки для піци.

Дуже добре, якщо на упаковці буде ваш унікальний логотип. Інгредієнти варто закуповувати оптом. Це дозволить непогано заощадити. Краще звернутися до відомих постачальникам. Пам’ятайте про свою репутацію. Буде потрібно транспорт.

Можливо, у вас вже є автомобіль. Якщо немає, візьміть його в оренду. Також можна укласти угоду з кур’єрською службою. Обов’язково скрупульозно розрахуйте витрати на паливо, яке буде потрібно для доставки. Безумовно, точні цифри стануть відомі лише після здійснення замовлення.

Однак орієнтовний розрахунок обов’язково потрібно зробити. Готувати і розвозити піцу ви можете самостійно або найнявши працівників. Тут багато що залежить від того, чи розташовуєте ви усіма необхідними знаннями, навичками і вільним часом. Особливе значення надайте рекламі. Варто обов’язково зробити наступне.

Придумайте звучну назву і цікавий логотип. Замовте листівки. Роздавайте їх на вулиці, обов’язково біля навчальних закладів, офісних будівель. Дайте рекламу в друкованих виданнях, в соціальних мережах та інших подібних джерелах. При розширенні бізнесу створіть особистий інтернет-ресурс.

Яку суму вдасться заробити на доставці піци? Для початку вам потрібно розраховувати разові витрати на реалізацію бізнес-ідеї з доставки піци по підписці. Припустимо, на відкриття бізнесу вам потрібно 200 000 гривень. З них за місяць ви витратите 15 000 на оренду приміщення, 30 000 – на інгредієнти, 10 000 – на заробітну плату робітникам.

Виходить, витрати за місяць становитимуть 55 000 гривень (15 000 + 30 000 + 10 000). Передплату, наприклад, на 1 місяць вартістю 3000 гривень у вас оформило 30 покупців. Виходить, що за місяць ви заробите 90 000 гривень (30 * 3000). Ваш чистий прибуток за місяць складе 35 000 гривень (90 000 – 55 000). Свої вкладення ви зможете повністю окупити за 6 місяців (200 000/35 000). Переваги та недоліки бізнесу з доставки піци Бізнес-ідея по доставці піци по підписці має наступні плюси. Невисока конкуренція. В цьому напрямку працює ще трохи підприємців-початківців. Можливість додатково доставляти такі продукти, як, наприклад, напої, соуси.

Непогані перспективи. Якщо вам вдасться заручитися позитивною репутацією серед покупців, то можете сміливо розширювати бізнес. Головне – ніколи не знижувати якість своєї продукції. Є тут і свої ризики. Вони виникають в тому випадку, якщо спочатку цільова аудиторія була визначена неправильно. Тому перед початком бізнесу важливо визначити, які види піци стануть у пригоді. Хочете налагодити бізнес в сфері громадського харчування?

Тоді вам неодмінно сподобається цікава бізнес-ідея велокафе. Дізнайтеся про неї на нашому сайті! Реалізуйте бізнес з доставки піци, робіть життя людей більш смачною! Доставка піци по підписці – бізнес-ідея, реалізація якої потребує деяких зусиль. Однак тут можна не сумніватися в тому, що ці зусилля неодмінно окупляться солідними доходами. Сміливо починайте!

Залишити відповідь