Досить давно кисневі коктейлі користувалися величезною популярністю

Зараз ажіотаж значно спав, але багато хто чудово пам’ятає цей цікавий напій, який пропонували дітям і дорослим всюди. Кисневі коктейлі як бізнес дуже цікава, а головне прибуткова ідея. Адже, як відомо, все нове – це добре забуте старе.

Кисневий коктейль – це спінений напій, який збагачений киснем. Найчастіше його готують із соку, морсу, фіто розчину з додаванням натуральної піноутворюючої речовини. Як останній може виступати желатиновий настій, корінь солодки або яєчний білок у сухому вигляді. Він вважається дуже корисним для організму, насичуючи його киснем. Крім цього коктейль здатний відновлювати мікрофлору кишечника, зміцнювати імунітет, очищати та омолоджувати шкіру, покращувати кровообіг та нервову систему. Рекомендований дітям і дорослим, особливо представницям прекрасної статі, які перебувають у положенні (до речі, на нашому сайті ви можете ознайомитися з інформацією про те, як організувати курси для майбутніх батьків). Для того, щоб розпочати бізнес на кисневих коктейлях спочатку слід узаконити свою діяльність у державних органах.

Територію для цього виду підприємництва слід підбирати в дуже людних місцях. Адже це стане запорукою досить швидкої окупності. Найкращим варіантом оренди є торгово-розважальні центри, санаторно-курортні установи, фітнес-клуби, тренажерні зали, парки відпочинку, різні дитячі заклади. Достатньо буде 2 – 3 м. кв.

Наступне, що потрібно зробити – це придбати обладнання, меблі та витратні матеріали. Сюди входять:

— кисневий концентратор (апарат за допомогою якого можна отримувати кисень з повітря) та міксер для приготування кисневих коктейлів. Все вам обійдеться десь починаючи від 600$;

— барна стійка від 300$;

— стілець для продавця;

— пакетовані соки. фіто розчини, вітамінні добавки, піноутворювач;

— одноразовий посуд (стаканчики, ложечки). Вважається, що вживання коктейлю через трубочку дуже небезпечне і шкідливе для організму, тому їх не варто купувати.

Для обслуговування клієнтів наймати працівника не обов’язково. Спочатку ви самостійно зможете займатися веденням бізнесу, тільки для цього слід трохи навчитися. Якщо немає такого бажання – шукайте тямущого продавця, який не тільки робитиме і продаватиме кисневі напої, а ще й розповідатиме потенційним покупцям про їхню користь.

У середньому одна торгова точка окупається до 4 місяців, оскільки рентабельність даного варіанти підприємництва дуже висока.

Бізнес з виробництва та продажу кисневих коктейлів у багатьох регіонах повністю вільна ніша, яку ви легко зможете зайняти. Якщо попит буде досить високим та стабільним — замислюйтесь про відкриття додаткових точок по місту. Успіхів!

Залишити відповідь