Дорожньо-транспортні пригоди

На жаль, в якийсь момент нашого життя більшість з нас зіштовхнеться з дорожньо-транспортною пригодою. Якщо ви потрапили в дорожньо-транспортну пригоду, навіть якщо вам досить пощастило, що ви не отримали травми, вам слід слідувати цінним порадам, включаючи те, що ви повинні і не повинні робити.

Якщо вам, другу чи близькій людині не пощастило отримати травму внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, вам слід проконсультуватися з адвокатом з ДТП. Доступний такий юрист у кримінальних справах з ДТП на сайті

Не рухайся!

Якщо ви потрапили в дорожньо-транспортну пригоду, що спричинила травму або серйозне пошкодження вашого автомобіля, не рухайтеся з місця пригоди до того часу, поки не прибуде поліція і не повідомить, що ви гаразд, щоб поїхати. Якщо ви будь-яким чином не впевнені в «кількості» або розмірі фінансових збитків, завданих нещасним випадком; Подбайте про свої дії, оскільки вони можуть вплинути на будь-які ваші претензії та вплинути на будь-які свідчення, які ви можете зробити в суді.

Звернутися за медичною допомогою

Хтось постраждав у дорожньо-транспортну пригоду? Ви чи хтось на місці навчені надання першої допомоги? Тоді достав їх або себе до постраждалих негайно. Переконайтеся, що потерпілого не переміщено. Попросіть найближчу людину зв’язатися з поліцією та повідомити про подію. Надання відомостей про те, хто отримав травму, скільки людей залучено, щоб було надіслано відповідну екстрену допомогу. Робіть все можливе, щоб попередити і відхилити зустрічний рух від аварії, використовуючи аварійні вогні та будь-які доступні попереджувальні трикутники. про:

A. Будь-які деталі свідків, у тому числі:

I) ім’я ii) адреса iii) номер телефону.

B. Інші деталі драйверів, у тому числі:

I) ім’я ii) адреса iii) дані страхування iv) номерний знак та інформація про транспортний засіб

C. Місце події, зокрема:

I) де сталася аварія ii) дорожні умови iii) обмеження швидкості iv) світлофори v) погода та умови освітлення.

D. Деталі співробітників поліції, зокрема:

I) номер поліцейського ii) номер інциденту iii) звіт про аварію. Офіс повинен бути радий надати цю інформацію.

E. відомості про подію, включаючи

I) як сталася аварія ii) напрям руху транспортних засобів, залучених в аварію ii) що робили автомобілі під час зіткнення.

Зберігайте ці записи в безпеці, так як вони можуть знадобитися, якщо вам доведеться звернутися до суду.

Не визнаю відповідальності

У багатьох дорожньо-транспортних пригодах відповідальність може здатися очевидною, але в шоковій ситуації безпечніше не визнавати відповідальності. Низка факторів, які могли зіграти роль у пригоді, можуть бути виявлені після розслідування, що може призвести до виникнення відповідальності в іншого водія.

Єдині заяви, які ви повинні зробити, — це поліція і ніхто інший, оскільки це може вплинути на показання, які ви, можливо, повинні зробити в майбутньому. . Тільки деталізуйте факти до поліції, і вони самі оцінять наявну інформацію у своєму звіті.

Залишити відповідь