Домове ім’я: купити

Унікальне ім’я сайту у вигляді букв та цифр – називається домен. Без нього ваш ресурс не матиме адрес, тому користувачі не зможуть на нього зайти. У компанії AvaHost ви зможете купити доменне ім’я, яке ідеально підійде для українського або зарубіжного регіону.

Нашими спеціалістами розроблено спеціальний сервіс, за допомогою якого ви зможете за пару секунд перевірити ім’я на зайнятість. Якщо воно виявиться вільним, то після оплати ви відразу ж станете його власником. Інакше система запропонує вам схожі варіанти.

Вартість доменних зон різна, дізнатися її можна у процесі підбору на нашому офіційному сайті. Зробивши покупку у нас ви отримаєте:

< li> електронний сертифікат, що свідчить про те, що ви є власником зазначеної адреси;

    Можливість першим замовити продовження, у тому числі протягом 2-х тижнів після закінчення дати реєстрації; Доступ до особистого кабінету для внесення налаштувань (приховування своїх даних, управління зоною DNS) та підключення послуги автоподовження;

Як відбувається реєстрація домену ua

Часто, серед вебмайстрів виникає потреба купити доменне ім’я ще до того, як сайт буде готовий Це пов’язано з тим, що інтернет розвивається швидкими темпами і щодня в мережі запускається велика кількість нових веб-ресурсів. Якщо вам на думку спало цікаве ім’я, рекомендуємо якнайшвидше зробити реєстрацію домену поки його не зайняв хтось інший.

Процедура не займе у вас багато часу, ціна українських зон теж не дуже висока. Заплативши один раз, домен буде вашим на цілий рік. При складанні імені варто пам’ятати, що проста назва, що запам’ятовується, — буде відмінним стартом для вашого бізнесу. Намагайтеся поставити себе на місце звичайного користувача, для якого дорога кожна хвилина. Люди через велику кількість інформації не хочуть турбувати себе зайвими запам’ятовуваннями. Важливо, щоб ім’я вашого сайту саме крутилося у людини в голові і з чимось асоціювалося.

Надійний реєстратор доменних імен

Багато розробників і вебмайстрів замислюються над тим як придбати недорогий хостинг , який максимально відповідав би всім вимогам і надавав якісну підтримку користувачам. Враховуючи той факт, що на дворі 2019 проблем з вибором виникати не повинно, Але ті хто зіткнувся з цим питанням на практиці, відзначають той факт, що вибрати гідного провайдера не так просто.

Де придбати якісні послуги хостингу

Про якість хостингу ви зможете судити лише Через деякий час. Для цього необхідно буде перевірити, чи весь час були доступні ваші сайти, як швидко відповідає служба підтримки і наскільки компетентні її відповіді.

Ми рекомендуємо вам не витрачати час, а довірити свої сайти професіоналам, таким як AvaHost. Цей провайдер існує на російському ринку з 2002 року і розпочинав діяльність із США.

Хостинг ру надається нею за вигідною ціною з відмінними характеристиками. Тут ви можете розмістити проект будь-якого масштабу, передбачений безліміт на трафік та знижки при оплаті на рік.

Залишити відповідь