Дитячий комісійний магазин

Дитячий комісійний магазин. Дитячий комісійний магазин – вдала бізнес-ідея для підприємців, що не надто великою кількістю вільних коштів, які вони готові вкласти у відкриття і розвиток своєї справи. Точка, в якій торгують б / у речами для дітей, – відмінна альтернатива дорогих бутіках для багатьох батьків. У комісіонці вони мають можливість не тільки придбати модний одяг в хорошому стані для малюка, але і здати на реалізацію частина гардероба, з якої малюк давно виріс. З огляду на це, можна припустити, що відкриття комісійного магазину виявиться вигідним рішенням. ПОЗИТИВНІ СТОРОНИ ПРОСТИЙ, АЛЕ ПРИБУТКОВОЮ БІЗНЕС-ІДЕЇ Щоб стати власником дитячої комісійні магазини, необхідно орендувати відповідне приміщення.

Це є найбільшою статтею витрат на початковому етапі. Така особливість дозволяє виділити головний плюс бізнес-ідеї – її доступність. Перший час на закупівлю речей можна не витрачатися – весь асортимент створять самі клієнти, які будуть приносити одяг на реалізацію. Надалі з метою розширення буде потрібно придбати кілька партій секонд-хенду. Якщо одяг, принесена в комісійний магазин батьками виросли з неї дітей, не продається протягом заздалегідь обумовленого терміну, за кожен прострочений день сплачується неустойка. Подібна система роботи дозволяє комісіонці завжди виходити в плюс.

Також виключається проблема освіти товарних залишків – все речі, які не були куплені, забираються надали їх людьми назад. ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ВІДКРИТТЯ КОМІСІЙНОГО МАГАЗИНУ ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ? Будь-яка підприємницька діяльність зобов’язує до оформлення ВП. Всі торгові операції рекомендується проводити через касовий апарат, який потрібно зареєструвати в податковій інспекції. Потім необхідно підібрати відповідне приміщення для оренди. Рекомендується віддати перевагу об’єктам з невеликою площею.

Це дозволить знизити витрати і витратити гроші, що звільнилися на рішення не менш важливих питань. Комісійний магазин дитячих товарів буде добре відвідуваним, якщо його місце розташування виявиться поблизу зупинок транспорту, супермаркетів і т. Д. Ідеальним місцем для цих цілей є точка з високою прохідністю. Якщо сам підприємець не планує займатися обслуговуванням клієнтів, йому необхідно подбати про підбір персоналу. Для роботи буде потрібно три людини.

В обов’язки одного із співробітників буде входити продаж одягу, іншого – її прийом на реалізацію. Третьому належить займатися розвішуванням речей в торговому залі. Кожен з працівників може заміняти один одного. Не можна допускати, щоб покупці і люди, які здають одяг для продажу, стояли в одній черзі. Приймання товару займає багато часу, тому що втомилися від очікування клієнти часто йдуть без покупок. Умови прийому товару на реалізацію Цей пункт вимагає ретельного опрацювання ще до того, як комісійний магазин дитячих товарів почне працювати. Існує основний перелік правил, яких потрібно дотримуватися: Приймати на комісію виключно якісні, що знаходяться в хорошому стані речі.

Націнка на одяг і інші старі дитячі товари не повинна перевищувати 50% їх реальної вартості. Виплата коштів здійснюється на третій день після продажу. Зниження вартості реалізованої речі на 20% можливо в тому випадку, якщо вона не продається протягом місяця. Якщо куплена в комісіонці річ не підійшла, її можна повернути назад протягом двох діб. Комиссионка несе відповідальність за прийняті на реалізацію товари, тому в разі пошкодження або втрати відшкодовується їх 100% вартість.

Якщо речі або інші предмети не будуть продані протягом трьох місяців і клієнт не забере їх вчасно, співробітники комісійні магазини мають право виконати списання. Асортимент і облаштування приміщення Перед тим як відкрити дитячий комісійний магазин, необхідно подбати про його асортименті і наповнити відповідними товарами хоча б наполовину. До уваги покупців повинні бути представлені: коляски; одяг та взуття; іграшки; ходунки; столики для годування і т. д. З часом асортимент магазину можна розширити за рахунок продажу секонд-хенду. Для цього необхідно знайти надійного постачальника, у якого можна придбати якісний одяг з Європи. Для облаштування комісійного магазину не потрібно поспішати купувати нові меблі. Можна обмежитися б / у варіантами. Ще слід придбати стійки і полиці для розвішування одягу, створити зручну примірювальну.

Для неї потрібно необхідний мінімум: фіранка, дзеркало, килимок, гачки для одягу. Стійки і стелажі з речами бажано розставляти по всьому периметру магазину, щоб покупцям було зручно розглядати товари. Це правило діє при реалізації будь-яких бізнес-ідей в сфері торгівлі. Реклама і просування Найвдаліший спосіб розкрутки дитячої комісійні магазини – «сарафанне» радіо.

Але це метод почне працювати тільки після того, як магазин заслужить довіру покупців. Ще один варіант реклами – вручення листівок перехожим з інформацією про розміщення комісійні магазини і її асортименті. Їх можна роздавати в дитячих поліклініках, на вулиці та інших місцях, де часто бувають батьки з дітьми. Щоб зацікавити потенційних покупців, бажано надавати знижку пред’явникам листівок. ВИДАТКОВА ЧАСТИНА І ОБЧИСЛЕННЯ ПЕРІОДУ ОКУПНОСТІ Якщо ви вирішили відкрити комісійний магазин дитячих товарів, спочатку належить підрахувати всі можливі витрати, пов’язані з початком діяльності. Приблизний список витрат буде виглядати так: оренда відповідного приміщення – близько 15-20 тис. гривень (цей показник може бути більше або менше в залежності від міста, площі приміщення і його місцерозташування); обладнання та необхідні меблі обійдуться приблизно в 25 тис. гривень; загальна сума витрат на оплату праці персоналу – близько 25 тис. гривень (залежить від регіону); реклама – від 10 тис. гривень; реєстраційні витрати – 15 тис. гривень.

До переліку витрат необхідно включити рахунки за комунальні послуги. Підприємцю важливо передбачити, наскільки вигідним виявиться його справу. Показники рентабельності бізнесу обчислити легко. Для цього треба врахувати, що з загального товарообігу можна буде одержати не більше 15% прибутку. В середньому денна виручка може скласти 20 тис. гривень, що дозволить заробити за місяць 60 тис. гривень.

З огляду на отримані цифри, можна зробити висновок: окупність бізнесу настане приблизно через 1,5-2 місяці після його запуску.

Залишити відповідь