Люди, у яких є діти, добре розуміють важливість та необхідність місць, де їхні чада можуть розважитися та весело провести час. Дуже часто такі майданчики організовуються у великих супермаркетах та торговельно-розважальних центрах. Адже це дуже зручно, коли можна залишити там дитину та спокійно пройтися магазинами або посидіти в кафе. Дитяча ігрова кімната як бізнес — дуже перспективна ідея, яку варто звернути увагу підприємцям.
Дитяча ігрова кімната – це спеціально обладнане приміщення, де батьки можуть залишити своїх дітей на певний час під наглядом дорослих або пограти там із ними разом. Попит на цю послугу досить великий, адже вона по кишені кожному з батьків. Для мам і тат – це порятунок певною мірою, а для підприємців — чудовий шанс заробити.
Що ж потрібне для того, щоб відкрити дитячу ігрову кімнату?
1. Приміщення. Ідеальним варіантом є оренда площі в якомусь великому торгово-розважальному центрі. Також можна зняти приміщення поблизу театрів, кінотеатрів, великих спортивних комплексів або в центрі міста. Головне — тут має бути великий потік людей. Мінімальна площа — 30 кв. м., а далі дивіться, наскільки дозволяє ваш бюджет. Потрібне гарне освітлення та якісна вентиляція всередині закладу.
2. Устаткування. Надувні батути, м’які іграшки, лабіринти, ляльки, машинки, приставки, різні настільні ігри, все для малювання, інтерактивні панелі, м’ячі, скакалки, шафи, стільці, столи – це найголовніше. Цей список можна доповнювати, виходячи з розмірів передбачуваної площі, фінансових можливостей та побажань.
3. Персонал. В обов’язковому порядку це мають бути освічені люди, бажано з медичною чи педагогічною освітою (але не обов’язково), а також із наявністю медичної книжки. Їм слід мати навички спілкування з дітьми різного віку, бути відповідальними, порядними, спокійними та врівноваженими. Не варто довіряти діток будь-кому, адже це їхня безпека і ваша репутація. Тому ретельно підходите до персоналу.
4. Реклама. Занадто витрачається на неї не рекомендують, оскільки яскрава вивіска біля входу вже залучатиме людей. Можете розмістити інформацію про дитячу ігрову кімнату в періодичних виданнях, інтернеті, соціальних мережах. Продумайте різні акції та програму лояльності для постійних клієнтів.
Тепер поговоримо про цифри. Середня сума, яку необхідно вкласти в дитячу ігрову кімнату як бізнес, становить близько 20 тис. дол., а вартість вхідного квитка приблизно 2 – 5 дол. Окупаються вкладені кошти, в середньому, до року, а далі цей заклад починає приносити гарний прибуток.
Бізнес на дитячій ігровій кімнаті можна чудово поєднати з ще однією ідеєю — відкриття дитячого кафе. Вірте у свої сили та використовуйте всі можливості! Успіхів!