Декоративні акваріуми – основні особливості

Акваріумістика – цікавий напрямок бізнесу, для якого потрібне спеціалізоване обладнання високої якості. Від обладнання залежить успіх роботи компанії. Придбати акваріуми оптом та інші товари для зоомагазинів можна у компанії «АкваЕнімал». Організація не займається роздробом. Також бізнесменам-початківцям корисно ознайомитися з особливостями акваріумів. У кожному зоомагазині повинні бути конструкції різного типу.

Особливості декоративних акваріумів

Особливості декоративних акваріумів

До цієї групи входять моделі, призначені для прикраси житлових та комерційних приміщень, а також демонстрації риб. Габарити конструкції підбираються з урахуванням умов забезпечення нормального газообміну. Ця група акваріумів включає широкий асортимент. Найпопулярніші види:

  1. Загальний (змішаний). У таких системах основним параметром є естетика. Риби та обладнання підбираються незалежно від походження.
  2. Географічний. У таких акваріумах поміщають риб та рослини з певної місцевості.
  3. Біотопний. У таких системах обіграють елемент підводного ландшафту певного регіону чи країни.
  4. Голландська. Такі акваріуми є красивими підводними садами. Рибки в них розміщуються для пожвавлення пейзажу.

Де замовити товари для зоомагазину оптом

Замовити акваріуми та інші товари для зоомагазинів можна в компанії «АкваЕнімал». Каталог включає великий асортимент обладнання та декоративних елементів для акваріумістики та терарріумістики. Також компанія працює з іншими напрямками зобізнесу. Тут можна придбати обладнання, корми, аксесуари відомих світових брендів. Компанія багато років працює в галузі, володіє інформацією про тонкощі діяльності зоомагазинів.

Асортимент «АкваЕнімал» включає кілька категорій:

  1. Акваріумістика, тераріумістика, аксесуари для благоустрою приватних ставків. У цьому напрямку компанія працює з такими виробниками як Aquael, Deksi, «Аква Плюс», Collar та іншими.
  2. Вітаміни, корми та ласощі для домашніх тварин. У цьому напрямку постачальник працює з компаніями Sanal із Нідерландів та «8в1» із США.
  3. Клітини для домашніх гризунів та птахів. У цій категорії представлені товари брендів InterZoo, Pet Inn.
  4. Аксесуари для котів та собак (іграшки, сумки, одяг, лежанки, нашийники, перенесення). У цій категорії постачальник співпрацює з компаніями: Moser, Collar, Flexi, Toyota, Comfy та іншими.

Де замовити товари для зоомагазину оптом

Компанія є великим оптовим постачальником продукції відомих світових брендів. Фахівці “АкваЕнімал” стежать за розвитком галузі, регулярно поповнюють асортимент товарів, розвивають нові напрямки роботи. Для початку співпраці можна залишити заявку електронною поштою або телефоном, вказаним на сайті.

Залишити відповідь