Де взяти особистий кредит

Якщо у вас поганий кредитний рейтинг або взагалі немає кредитної історії, ви можете подумати, що отримати особистий кредит неможливо. Хорошою новиною є те, що є варіанти отримання кредиту, який не вимагає перевірки кредитоспроможності. Отримати особистий кредит без перевірки кредитоспроможності може бути нелегко, але кілька способів зробити це.

Перший крок — з’ясувати, чи єдина можливість подати заявку на кредит, який не вимагає перевірки кредитоспроможності. Ці типи позик часто мають певні особливості, такі як більш високі відсоткові ставки та жорсткіші умови, і зазвичай не рекомендуються для тих, хто може претендувати на більш простий кредит.

У деяких випадках вас може виручити заставний кредит. Ви залажуєте кредитору те чи інше своє майно та отримуєте під нього фінансові кошти. Гроші під заставу ПТС в Уфі видає сервіс alfa-lombard. ru. Тут ніхто не буде дивитися на ваш кредитний рейтинг, адже кредит забезпечується вашим майном і кредитор не несе жодних ризиків.

Перевірка вашого власного кредиту не зашкодить вашому рахунку і дасть вам краще уявлення про те, на які види кредитів ви можете отримати схвалення.

Знай свій кредитний рейтинг

Більшість людей з невеликою або нульовою кредитною історією мають те, що вважається «тонким кредитним файлом», що означає, що їхня кредитна історія містить тільки Декілька, якщо такі є, кредитних рахунків. Люди з тонкими файлами часто мають труднощі з отриманням нового кредиту, так як відсутність кредитної історії ускладнює кредиторам оцінку їх ризику. кредит, щоб ви знали, де ви перебуваєте, коли розмовляєте з кредиторами. Ви можете перевірити свій кредит і виявити, що насправді у вас є рахунок, який дозволяє вам подати заявку на звичайний персональний кредит з вигіднішими відсотковими ставками та умовами, що згодом заощадить вам гроші.

Більшість кредиторів використовують кредитний рейтинг, який варіюється від 300 до 850 – при розгляді питання про ваш новий кредит. У межах цього діапазону оцінки нижче 669 вважаються «задовільними» та «поганими», а оцінки вище 700 вважаються «хорошими» та «відмінними». Якщо бал вашого кредитного рейтингу не потрапляє в діапазон від хорошого до чудового, можливо, було б непогано знайти кредитора, який не вимагатиме перевірки кредитоспроможності для вашого кредиту.

Залишити відповідь