Чому мій сайт не входить до рейтингу в пошукових системах?

Через час я отримую листи від читачів з проханням подивитися їхній веб-сайт. Цього разу я отримав запит на перегляд сайту, що був проіндексований Google, але не показувався за релевантними пошуковими запитами. Швидкий перегляд сайту відвідувача виявив проблему. Оскільки багато веб-сайтів, які я переглядав у минулому, демонстрували ті самі типи проблем, я зібрав деякі із загальних причин, з яких сайт не може бути ранжований в пошукових системах в одній статті. Сподіваюся, це допоможе вам при розробці або оновленні вашого власного сайту.

Зверніть увагу, що більшість (якщо не всі) з цих пунктів вже були висвітлені в моїх інших статтях з просування сайту та веб-дизайну. Ви повинні прочитати їх, щоб отримати найкраще уявлення про ваш сайт у пошукових системах.

Ваша головна сторінка є надзвичайно важливою сторінкою. Вона має розповісти людям про що ваш сайт. Дуже часто, коли мене просять переглянути сайт, я знаходжу сайт, який має такі характеристики:

— На домашній сторінці немає нічого, крім заставки Flash з якоюсь незвичайною анімацією.
— Якщо на сторінці є будь-які слова, які не вбудовані у флеш-анімацію, це «Увійти на сайт».
— HTML-тег заголовка сторінки каже «Flash Intro Page».

Запитайте себе, що пошукові системи будуть індексувати у такому разі? Швидше за все, ваша домашня сторінка, ймовірно, оцінюватиметься лише як «вхід на сайт» та «флеш-заставка», оскільки це єдині слова на сторінці, які можуть знайти багато пошукових систем. Насправді, оскільки існує так багато сайтів із цими словами, ви можете навіть не претендувати на їхнє високе ранжування.

У сайту має бути семантичне ядро, на основі якого копірайтери готують тексти. Замовити складання такого ядра ви зможете на. Майте на увазі, що без семантичного ядра ваш сайт не отримає значущого результату в позиціях видачі будь-якого пошуковика. /p>

Текстовий вміст, який можна проіндексувати, також має життєво важливе значення. Пошукова система не може інтуїтивно зрозуміти, про що ваш сайт, якщо він не має слів для індексації. Вбудовування тексту в контент Flash та очікування того, що пошукові системи зможуть його розпізнати, є ризикованою справою – Google може прочитати частину тексту, а може й не прочитати. Інші пошукові системи, можливо, навіть не зможуть нічого витягти. Ваш сайт буде не тільки кращим, але й професійнішим. Обмежте використання Flash лише тими речами, які дійсно вимагають Flash, наприклад інтерактивними онлайн-іграми та відео, а не сторінками, які ви хочете проіндексувати. ви чули приказку "картинка коштує тисячі слів". Можливо, це правда для людини. Але для пошукової системи, що використовує сучасні технології, картинка марна для визначення того, про що сайт. Робот у цьому випадку не може бачити картинку та з’ясувати, який продукт ви продаєте. Якщо ви хочете, щоб він знав подробиці про ваш продукт, напишіть слова про це.

Залишити відповідь