Чому корпоративне здоров’я дуже важливе для кожної організації

З огляду на рівень стресу та тиску на робочих місцях, велнес став однією з найбільш затребуваних стратегій, які різні організації повинні застосовувати на своєму робочому місці. Різні програми для досягнення корпоративного благополуччя стають все популярнішими в компаніях з різною кількістю робочої сили. Однією з головних причин цього є те, що в найближчому майбутньому немає ознак зниження плати за медичні витрати.

Давайте поговоримо про статистику. Згідно з опитуванням, у якому взяли участь понад п’ятдесят тисяч співробітників, більшість з них страждали від хвороб тільки через величезний робочий тиск. Майже 80% пацієнтів слідують професійним оздоровчим програмам, оскільки у них є медичні проблеми, такі як скелетно-м’язові розлади, депресія та стрес. В одному зі звітів, опублікованих CBI, опитані компанії щороку втрачають 1 мільярд доларів лише через відсутність співробітників.

Оздоровча програма та її значення

Перш ніж пояснити концепцію професійного благополуччя, важливо згадати, що мільйони випадків, коли співробітники розчаровуються у своїй роботі та зрештою йдуть з роботи. Такі програми, як корпоративне оздоровлення, є дуже ефективними для мінімізації рівня стресу співробітників та підвищення рівня продуктивності.

Ця оздоровча програма насправді є позитивним підходом, який надають ці оздоровчі фірми. Ці типи програм допомагають підвищити продуктивність компанії, просто мотивуючи важливий актив організації: її співробітників. p>

Покажчики, що вказують, як корпоративне благополуччя важливе для організацій

• Підвищення морального духу співробітників

З цією метою різних компаній проводять конференції, тренінги та інші ділові заходи. На ви можете подивитися інформацію про те, як замовити організацію проведення таких заходів.

Є приказка, що здоровий працівник – це завжди щасливий працівник. Також важливо, щоб люди, фізично і розумово підготовлені, мали тенденцію виконувати більш продуктивну роботу для організації, в якій вони працюють. що вищий рівень стресу призведе до виникнення захворювань дома, нестачі творчості, зниження енергії тощо. Таким чином, результат компанії або її продуктивність будуть більш значними, якщо співробітники будуть схильні позитивно ставитися до своїх робіт. дух і позитивне ставлення до роботи обов’язково призведуть до чогось нового та доброго з погляду компанії. Причина в тому, що співробітники будуть працювати з більшою віддачею,

Залишити відповідь