Чистка подушок як бізнес

Нічний відпочинок – незамінна частина життя будь-якої людини. У процесі сну організм набирається зусиль і енергії, розслабляється перед черговим трудовим днем. Подушка, на якій ми спимо, має бути зручною та мати приємний свіжий запах. Не всім відомо, що за пуховими і пуховими виробами необхідний регулярний догляд. Тому, чищення подушок як бізнес здатний приносити стабільний прибуток своєму власнику, користь оточуючим і вимагає великих капіталовкладень.

Подушка, що накопичила різне сміття і бруд, не зможе бути випрана належним чином у звичайній пральній машинці. Та й продезінфікувати її в домашніх умовах теж буде дуже складно. На щастя, з появою на ринку нового сервісу чистка подушок тепер є дуже простим, не дорогим і доступним способом. /p>

Процес сухого очищення подушки полягає в наступному:

— начинка завантажується в спеціальну ємність;

— струмінь повітря спрямовує перо і пух через лабіринт, в якому відбувається очищення від бруду, пилу, сміття та дезінфекція від мікробів та кліщів за допомогою ультрафіолету;

— заміна старих напірників на нові.

Після цієї процедури подушка стає чистою і дуже приємною на дотик. За бажанням клієнта з одного великого виробу можна зробити кілька маленьких і навпаки.

Щоб відкрити стаціонарний пункт реставрації подушок, необхідно буде написати бізнес-план і узаконити свою діяльність у відповідних державних органах. Після цього – переходьте до пошуку відповідного приміщення. Достатньо буде 10 – 15 кв. м. Розташовувати своє підприємство найкраще в добре заселених спальних районах міста, ринках, торгово-розважальних центрах. чищення (від 1000$). Сьогодні на ринку існує дуже багато фірм, які займаються продажем обладнання для таких цілей. Основним критерієм при виборі – має бути якість та наявність гарантійного обслуговування. Також потрібно придбати витратні матеріали – напірники, пух, перо, нитки. Адже в обслуговуванні міні-підприємства з очищення подушок немає нічого складного і жодних спеціальних знань у цій сфері не потрібне. Через якийсь час можна буде почати створювати свою мережу, відкриваючи точки в інших районах міста.

Обов’язково продумайте створення реклами. Це може бути роздача листівок, розміщення оголошення в ліфтах довколишніх будинків, реклама в соціальних мережах. Якісно виконуючи свою роботу, задоволені клієнти розповідатимуть про вас своїм рідним та близьким.

Рентабельність бізнесу з очищення пір’яних та пухових виробів є досить високою. Єдиним мінусом є те, що у зимовий період року кількість замовників значно зменшується. Вартість очищення однієї подушки в середньому близько 3$, з чого видно – за наявності великої кількості клієнтів можна досить швидко покрити всі витрати та почати отримувати прибуток. Успіхів!

Залишити відповідь