Часті питання щодо кримінального захисту

Якщо вам пред’явлено кримінальні звинувачення, ви знаєте, що правова система може бути дуже заплутаною і стресовою, щоб намагатися орієнтуватися. Партнерство з досвідченим юристом – найкращий спосіб зняти занепокоєння, пов’язане з вашою ситуацією. Нижче наведено кілька запитань, які допоможуть вам краще зрозуміти проблеми, пов’язані з пред’явленими вам звинуваченнями:

Якщо я планую визнати себе винним, чи потрібен мені ще адвокат?

Так. Хоча ви, можливо, захочете визнати себе винним у висунутих звинуваченнях, допомога адвоката може означати різницю між тим, як ви провели рік у в’язниці, і лише для того, щоб виконати кілька тижнів громадських робіт. Існує широкий спектр покарань за злочини, а досвідчений адвокат має досвід, що дозволяє звести до мінімуму ваше покарання. різниця між провиною та кримінальним злочином?

Звинувачення у провинах мають менше наслідків, ніж звинувачення у кримінальному злочині, і часто розглядаються як менш серйозні злочини. Хоча звинувачення у провинах караються за тюремний термін до одного року, штрафи та тюремний термін за провину набагато менші, ніж за кримінальний злочин. Як правопорушення, так і кримінальні злочини фігурують у судимості, що може негативно вплинути на вашу здатність прийняти на роботу, отримати дозвіл на житло та інші речі такого роду. Хуліганство, громадське сп’яніння, DUI, крадіжка, вандалізм і зберігання наркотиків — це приклади злочинів, які призводять до звинувачень у провинах. Звинувачення у скоєнні кримінального злочину зазвичай призводять до тюремного ув’язнення строком на понад рік і вищих штрафів. Звинувачення у кримінальному злочині варіюються від звинувачень у зраді, вбивстві, згвалтуванні, викраденні людини та пограбуванні.

Чи можна говорити з моєю сім’єю та друзями про мої кримінальні звинувачення?

Ні, не рекомендується обговорювати будь-які ваші кримінальні звинувачення з сім’єю чи друзями. Ваш адвокат є єдиною людиною, з якою вам слід поговорити про важливі юридичні питання. Все, що ви скажете про висунуті проти вас звинувачення, може бути використане проти вас пізніше в суді. З того моменту, як ви заарештовані, все, що ви кажете з цього моменту, може бути використане як доказ проти вас, тому дуже важливо, щоб ви були дуже обережні при спілкуванні з іншими. Негайно зв’язатися з досвідченим адвокатом — це найкращий спосіб захистити себе від будь-яких висловлювань, які можуть викрити вас.

Чи я повинен давати свідчення в суді? , ви зобов’язані давати свідчення в суді, проте ви маєте право зробити це, якщо захочете. Розмова з адвокатом допоможе вам вирішити, чи є свідчення підходящою дією для вашого захисту.

Залишити відповідь