Буріння свердловин під воду

Жодне живе створення на нашій планеті не може існувати без води. У давнину основним фактором вибору місця для проживання була наявність поблизу прісного джерела. Мало кому відомо, що буріння свердловин під воду можна назвати одним із найперспективніших видів бізнесу, яким ви можете почати займатися самостійно. Потреба якісної цілющої вологи у населення завжди була, є і буде дуже високою. Це і приготування їжі, і прання. Але, на жаль, якість нашої води, яка тече з-під крана, бажає кращого. Та й перебої з нею – нерідке явище. Тому буріння власної свердловини є чудовим варіантом вирішення цих проблем.

Цей вид бізнесу сезонний. Попит починає зростати з початку весни і знижується десь до кінця осені (до перших морозів). Відповідно, старт відкриття своєї справи слід планувати з грудня по січень-лютий, оскільки вже в цей період починають з’являтися попередні замовлення. Основними замовниками в даній сфері є власники заміських котеджів, дач, господарі будинків у приватному секторі. , а також будівельні компанії, для яких пробурювання свердловин біля кожного нового об’єкта будівництва є поширеною та звичною справою.

Очевидно, що попит на цей вид робіт чималий. Тому розглянемо, яке обладнання необхідно для буріння свердловин під воду.

1. Бурильна установка зі штангами вам обійдеться починаючи від $2000.

2. Мотопомпа – насос, який подає розчин до долоту – від 150$ та вище.

3. Бетонозмішувач – у середньому 200$.

4. Лопата, фільтри свердловин, пластикова труба – від 100$.

5. Особлива глина для свердловин і бензин – 20-30 $. Звичайно, величезним плюсом буде наявність власного автомобіля (або можна взяти його в оренду), так як потрібно буде доставляти все необхідне обладнання до місця буріння. Це може бути мікроавтобус або легкова машина з причепом.

Для роботи з бурильною установкою ручного типу знадобиться 2 грамотних співробітника і десь 10-12 годин часу. Ви повинні розуміти, що успішне буріння водної свердловини не може бути «де-небудь». Гідрологічні особливості ґрунту або якісь інші фактори можуть завадити досягненню вашої мети. Імовірність успіху становить приблизно 80%. Обов’язково необхідно враховувати факт відсутності будь-яких ліній зв’язку на тому місці, де плануєте розпочати роботу, а також обумовити розташування свердловини з господарем, щоб не виникало конфліктних ситуацій. води, незалежно від різних підприємств із водопостачання населення. Рекламувати власний бізнес з буріння свердловин під воду можна в інтернеті, газетах, місцевих ЗМІ, за допомогою листівок у поштових скриньках або ж реклами на вашому автомобілі. Дерзайте і у вас все обов’язково вийде!

Залишити відповідь