Бізнес з продажу сипучих будматеріалів

Бізнес з продажу сипучих будматеріалів. Ви коли-небудь замислювалися, що люди, охочі розбагатіти, діляться на дві категорії – на тих хто мріє і тих, хто робить? Для других будь-яка ідея – це спосіб матеріально забезпечити себе і близьких і варіант самореалізації. Будь-яку ідею можна втілити в життя. Але для цього доведеться як слід попрацювати. Особливо в тому випадку, якщо ваш стартовий капітал невеликий або відсутній зовсім. Особливості галузі бізнесу.

Ви коли-небудь замислювалися, що люди, охочі розбагатіти, діляться на дві категорії – на тих хто мріє і тих, хто робить? Для других будь-яка ідея – це спосіб матеріально забезпечити себе і близьких і варіант самореалізації. Будь-яку ідею можна втілити в життя. Але для цього доведеться як слід попрацювати. Особливо в тому випадку, якщо ваш стартовий капітал невеликий або відсутній зовсім. Особливості галузі бізнесу.

Економічні кризи, що відбуваються з сумною регулярністю раз на кілька років, неминуче призводять до скорочення обсягів будівництва і ліквідації певної кількості компаній, які чинили торгові та логістичні послуги. Якісь фірми не витримують конкуренції, якісь воліють змінити профіль. Але зараз прогноз щодо будівельного бізнесу знову став сприятливим. Час діяти.

Чому саме сипучі будівельні матеріали? Працювати з ними зручніше за все. Сипучі матеріали для будівництва можна придбати як напівфабрикатів, сировини чи відходів. Відповідно, ціни при продажу більш низькі в порівнянні з іншими будматеріалами. Зниження вартості сипучих будматеріалів пояснюється досить просто – їх вироблення не вимагає особливих трудовитрат і грошових вкладень.

Пісок, щебінь, торф, грунт, шлаки – будь-яка з цих речовин не потрібно добувати, досить занурити з кар’єру у вантажівку і доставити в місце призначення. Варто відзначити, що в будівельному бізнесі час доставки завжди має значення – якщо у вашого замовника (або безпосередньо у вас) немає складів або сховищ, перевозити матеріал коштує в означений час. Попит на будівельні матеріали є не тільки у будівельних компаній, але і у установ, що займаються господарською та ремонтної діяльністю. Криза може бушувати скільки завгодно, але відновлювати будівлі від цього не перестануть. Ще одна порада – завжди контролюйте якість товару. Це допоможе вам придбати постійних клієнтів, які будуть забезпечувати стабільний прибуток. На початковому етапі не будує чекати золотих гір – економічна ефективність від торгово-транспортної діяльності буде досить скромною протягом першого року.

Проте, витрати на матеріал, заробітну плату співробітникам і оренду приміщення ви оплачувати зможете. Другий і третій роки існування будуть набагато краще – рівень рентабельності досягне 10-15%. Початок діяльності: що купити в першу чергу? Чи потрібен вам власний офіс? Так, але тільки якщо у вас є вільні кошти.

Якщо немає – ви цілком можете обійтися і без нього. Найбільш економний і невитратний шлях продажу сипучих будівельних матеріалів – «з коліс», з кузова самоскида. Ідеальний варіант для вас. Але при цьому варто бути готовим до того, що замовники, які пред’являють певні вимоги до величини фракцій, не відразу погодяться з вами співпрацювати. На що доведеться витратити гроші?

Витрат з оренди або купівлі самосвальной техніки уникнути не вийде – за допомогою цих машин ви будете заробляти згодом. Мінімальні витрати складуть 20-25 тисяч доларів (близько 650-780 тис. гривень). Втім, якщо вам вдасться домовитися з ким-небудь про лізинг, це суттєво зменшить необхідні вкладення. Якщо ж ви хочете обладнати офіс, склад і мінімальний автопарк – сміливо множте мінімальну суму на 5. Регістрація компанії. Для того, щоб зареєструвати свою компанію в державних органах, потрібно офіційно оформити пакет установчих документів.

Потрібно створити Статут компанії, відобразити там назва, перелік видів діяльності, юридична адреса, відсотковий розподіл часток учасників підприємства, розмір статутного капіталу. Крім того, в Статуті повинні бути описані питання, що входять до компетенції засновників фірми і її директора. Затвердження Статуту відбувається на зборах засновників. Все, що відбувається на зборах, включаючи саму процедуру затвердження, включається в протокол №1. Дані Статуту заносяться до Єдиного Державного Реєстру – після цього фірма вважається створеною. Але для початку роботи потрібно отримати масу дозволів від контролюючих органів – СЕС, інспекції з охорони праці, пожежної інспекції тощо.

Д. Крім того, вам доведеться оформити реєстрацію в пенсійному та страховому фондах і дочекатися повідомлення з відповідних органів про присвоєння вашому підприємству КВЕД. Втім, в роботі з сипучими матеріалами є ще одна перевага – вони не підлягають обов’язковій сертифікації. Витрачати час на цю процедуру ви можете виключно добровільно. Необхідне обладнання. Вам в будь-якому випадку знадобляться транспортери, вібросита, силоси для цементи і бункери, в яких буде здійснюватися проміжне зберігання піску.

Крім того, відкриття бізнесу на сипучих будівельних матеріалах зажадає серйозних вкладень в транспорт. Найкраще віддати переваги самоскидів. Ідеально підходять КАМАЗи до 15 тонн – використовуючи ці автомобілі, ви зможете заощадити на розвантаженні матеріалу. Вам знадобляться і великовантажних, і техніка малої вантажопідйомності. Пам’ятайте, що наявність значного автопарку збільшує ваш престиж і надійність в очах клієнта – адже ви точно зможете доставити придбані матеріали вчасно. Обслуговування великих будівельних майданчиків, яке складе істотну частку вашого прибутку, можна здійснювати за допомогою великотоннажних самоскидів, взятих в оренду.

Ще одна стаття витрат – інтернет-просування діяльності. Будь-який бізнес зараз здійснюється спочатку в мережі, а потім вже в реальному житті, тому хороший сайт і грамотний маркетолог, здатний зацікавити ваших потенційних покупців, вам необхідні. А ось на закупівлю сипучих будівельних матеріалів ви зможете заощадити – на кар’єрах, де добувається пісок і граніт, ціна зазвичай залишається невисокою. А деякі товари, на яких заснований ваш бізнес, і зовсім є відходами іншого виробництва (шлак і т. Д.). Головне – кадри! В руках персоналу – ефективне ведення бізнесу.

І ваша прибуток, зрозуміло. Саме тому керівник, який по-справжньому цінує свою справу, готовий вкладати кошти в підбір, навчання кваліфікованих співробітників, виділяти премії та інші стимулюючі виплати. У необхідний штат компанії, що займається реалізацією сипучих будівельних матеріалів, входять: – Комерційний директор – він займається питаннями закупівлі та збуту товару; – менеджери з продажу; – бухгалтер; – охоронець; – різноробочі; – водії-експедитори. Кількість працівників, необхідне для успішної діяльності, залежить від обороту компанії. Реклама и маркетинг.

Маркетинг включає в себе вивчення ринку, попиту, конкурентів, виявлення нових потенційних клієнтів, організацію рекламної кампанії. Результати маркетингового аналізу повинні стати для вашої фірми дороговказною зіркою. Не варто скупитися, вибираючи маркетолога – якісний грамотний аналіз окупиться дуже швидко, якщо ви будете закладати дані аналізу в місячний або квартальний план. Прямий збут – це основна схема збуту сипучих будівельних матеріалів.

При цьому перевагу варто віддавати попередніми замовленнями – це зручно як вам самим, так і вашим клієнтам. Заздалегідь уклавши договори поставок і чітко обумовивши строки, ви зможете регулювати діяльність фірми. Втім, є й інший спосіб здійснювати угоди – із залученням посередника, який за певну комісію знайде вам клієнта. Пам’ятайте, що рекламувати свої послуги необхідно постійно – оголошення в Інтернет, ЗМІ, налагоджені відносини з постійними клієнтами – все це сприяє успіху вашої компанії. Одне з найважливіших переваг будівельного бізнесу – невеликі ризики, оскільки за замовлені будівельні матеріали платить ваш клієнт. Ви ж отримуєте дохід, з якого згодом частина йде на виплату заробітної плати, а частина стає вашої прибутком. Якщо ви успішно пропрацюєте на ринку кілька років, можна буде розширити бізнес, відкривши безпосередньо будівельну фірму – так ви зможете «купувати» матеріали у себе ж, знижуючи витрати.

Залишити відповідь