Бізнес з організації весіль

Таке грандіозне торжество як весілля складається з безлічі невеликих, але досить важливих елементів. А як наречений, так і наречена, як правило, працюють і, відповідно, не мають у достатній кількості ні вільного часу, ні можливості, ні енергії (а часто, й бажання) займатися опрацюванням усіх цих численних деталей та нюансів майбутньої великої події.

Бізнес з організації весіль

Але ви можете взяти на себе всі ці клопоти, як консультант з організації весільних урочистостей (інша назва – організатор весіль).

Такі консультанти працюють зазвичай на погодинній основі. До їх обов’язків входять або консультації щодо організації урочистостей, або безпосередньо організація: тобто, замовлення машин, пошук відповідного залу кафе або ресторану та його прикраса, обговорення меню, друк запрошень тощо.

Організація весіль та урочистостей – це досить популярний та затребуваний вид бізнесу. І з кожним роком попит на таких консультантів тільки зростає, тому що в наш час багато пари одружуються вже в досить зрілому віці, воліючи в молоді роки займатися навчанням та побудовою кар’єри. А це означає, що вам буде багато роботи з хорошим доходом.

Основні переваги цього бізнесу полягають у тому, що починати його можна не роблячи великих інвестицій і за завантаженості на неповний робочий день. До того ж це творча робота: незважаючи на те, що займатися вам доведеться приблизно одним і тим же, але щоразу це буде щось нове і неординарне, адже кожна пара виходить зі своїх власних уподобань, оригінальних ідей і можливостей бюджету. А вам потрібно буде придумати та створити щось захоплююче, романтичне, гламурне та незабутнє.

Для успішної роботи на цій ниві вам потрібно чітко уявляти, що саме входить до організації весіль, а також з’ясувати діапазон цін у вашому місті на різні послуги: від фотографа та відеозйомки, до оренди лімузина та запрошення музикантів.

Крім усього іншого, не забувайте, що весілля – це подія дуже емоційна і навіть стресова майже для всіх її учасників, тому ви повинні бути максимально стримані, спокійні та в змозі пропонувати компроміси та залагоджувати можливі спірні та навіть конфліктні ситуації.

>

Де шукати клієнтів?

Зрозуміло, що вашими клієнтами будуть наречені та наречені. Для того щоб розповісти своїм потенційним клієнтам про себе та свої послуги, давайте оголошення в місцевих газетах, розміщуйте контактну інформацію у довіднику «Жовті сторінки» та у спеціальних пропозиціях для наречених. Встановіть контакти з працівниками магазинів для наречених, з рестораторами, флористами, фотографами та операторами, з декораторами, ювелірами та музикантами. Для того, щоб матеріально зацікавити цих людей співпрацювати з вами, можна запропонувати певний відсоток або фіксовану суму з кожного взятого вами за допомогою замовлення. Залиште їм свої візитні картки, запропонуйте взаємовигідну співпрацю та попросіть направляти до вас клієнтів.

Необхідне обладнання

Все обладнання, яке дійсно необхідно, щоб почати цей бізнес уміститися в дуже короткий список: календар, щоденник, мобільний телефон та місцевий довідник «Жовті сторінки».