Бізнес з організації дитячих свят

Мами та тати завжди хочуть дати своїм дітям найкраще, зробити їх щасливе дитинство яскравим, світлим і незабутнім, але коли обидва дорослі в сім’ї працюють, дуже важко спланувати та організувати по-справжньому хороше дитяче свято.

Бізнес з організації дитячих свят

І навіть коли батьки не надто зайняті кар’єрою і вільний час у них є, дорослим часто складно проявити фантазію і придумати щось цікаве.

Якщо ж ви людина весела, творча і не обділена креативністю, то цілком можете професійно зайнятися пристроєм та організацією різноманітних дитячих свят. Це можуть бути не лише дитячі дні народження, а й Різдво, Хелловін, Ханука, закінчення навчального року або, навпаки, закінчення канікул – загалом усе, що ви зможете «придумати та продати».

Як правило, до обов’язків організатора дитячого свята входить:

  • узгодження з батьками та підготовка сценарію свята;
  • планування та ретельна підготовка всіх деталей для виконання цього сценарію;
  • забезпечення маленьких гостей костюмами (якщо не передбачено, що вони це зроблять самостійно);
  • обстановка: прикраса приміщення, меню, солодощі, послуги тощо;
  • якщо свято відбувається не в кафе, то забезпечення прибирання приміщення після завершення.

Тобто ви робитимете все можливе, щоб батьки могли разом з дітьми веселитися і насолоджуватися святом, а не «збивалися з ніг», намагаючись скрізь встигнути і за всім встежити. І постарайтеся уважно поставитися до своїх маленьких клієнтів: жоден з батьків не повинен дратуватися, що, наприклад, залишив на вас сором’язливу дитину, а ви не простежили, щоб їй було весело.

Переваги цього бізнесу – низькі стартові вкладення та захоплюючий творчий процес. Тільки уявіть: ви збираєтеся йти на роботу, але щодня потрапляєте на чийсь день народження!

Крім розвиненої фантазії вам знадобляться навички гарного організатора: потрібно передбачити безліч дрібниць, щоб на святі все проходило плавно і як би саме собою. Ви також повинні знати коло дитячих інтересів та захоплень на сьогоднішній день, це допоможе вам урізноманітнити програму або спланувати свій сценарій навколо їхнього улюбленого персонажа мультфільму чи супер героя.

Де шукати клієнтів?

Бізнес з організації дитячих свят

Ваші потенційні клієнти – це всі батьки та їхні діти, які хочуть повеселитися. Надішліть поштою рекламні брошури та буклети мамам та татам, які проживають у вашому районі. Помістіть інформаційну статтю з гумором та «приколами» у місцевій газеті.

Дайте оголошення в «Жовтих сторінках» або в інших місцевих довідкових виданнях. З дозволу власників можна поширити свою рекламну продукцію у дитячих танцювальних студіях та спортивних секціях.

Можна виставити безкоштовну дитячу «вечірку» як лот на благодійному аукціоні – це завжди гарна та дієва реклама. І не забувайте робити барвисті фотографії своїх свят для портфоліо, яке ви показуватимете іншим потенційним клієнтам.

Необхідне обладнання

Бізнес з організації дитячих свят

Все, що вам дійсно потрібно – це щоденник для записів, ручка та телефон. Ну і якщо ви спеціалізуватиметеся на певному стилі свят (наприклад, гавайська вечірка або паті в стилі сафарі), то можливо знадобиться деякий запас костюмів і гриму для гостей.

Залишити відповідь