Бізнес сувеніри та подарунки

Бізнес сувеніри та подарунки. Бізнес сувеніри все більше набувають популярності як носій рекламної, іміджевої інформації. Їх застосування в маркетингових комунікаціях стало незамінним: в рекламних акціях, HR – і PR-заходах, Трейд-маркетинг і акціях для кінцевого споживача. Бізнес сувеніри все більше набувають популярності як носій рекламної, іміджевої інформації. Їх застосування в маркетингових комунікаціях стало незамінним: в рекламних акціях, HR – і PR-заходах, Трейд-маркетинг і акціях для кінцевого споживача.

При правильному використанні сувенір є відмінним носієм інформації і інструментом встановлення контакту на конференціях, виставках, семінарах, самітах і інших рекламних заходах в сфері B2B. Так само сувеніри використовують як директ-мейл, організовуючи їх масову розсилку. У внутрішньокорпоративної культури сувеніри та подарунки грають важливу роль при формуванні лояльності співробітників до компанії, є інструментом мотивації і важливим елементом корпоративної індивідуальності і стилю. Ви не можете придумати що саме подарувати колезі по роботі: найдоброзичливішій дівчині у Вашому офісі або самому освіченому і завжди готовому прийти на допомогу джентльменові? Або що подарувати шефу – найрозумнішому і справедливому? Або начальниці, що володіє винятковим почуттям гумору?

Зайшовши на сайт компанії El. Dorado, Ви з легкістю знайдете бізнес-сувеніри та подарунки в самих різних цінових категоріях, для всіх Ваших партнерів по бізнесу і босів! У деяких компаніях внутрішньокорпоративні заходи набули особливого значення завдяки вжитим правилам дрес-коду, коли всі співробітники, включаючи директорат, одягають наприклад однакові футболки з фірмовою символікою. Без сумніву така традиція робить відпочинок більш комфортним і згуртовує колектив. Але і в повсякденній роботі сувеніри з логотипом компанії (ручки, календарі, блокноти, посуд, одяг, значки та інші), будучи елементом фірмового стилю, корпоративної індивідуальності, створюють особливу робочу атмосферу і дисципліну, стимулюючи згуртованість в роботі колективу. Бізнес-подарунки, які вручаються з нагоди традиційних свят і важливих дат в житті компанії, стали невід’ємною частиною ділового етикету.

Подарунки бізнес-партнерам, колегам по роботі та начальнику є не тільки символом поваги до них, а й способом зміцнити ділові зв’язки і згуртувати колектив. Для ділових подарунків зазвичай використовуються всілякі сувеніри або предмети, які безпосередньо пов’язані з діяльністю компанії. Ще одна велика область застосування сувенірів це зв’язки з громадськістю. Складно уявити PR-захід без бізнес-сувенірів. На прес-конференції, бізнес-сувенір з нанесенням фірмової інформації – це необхідна атрибутика для роботи (сумка, блокнот, ручка, бейджик, значок, одяг для special events) + пам’ятний подарунок. З новинок виглядає цікавою ідея лан’ярда з флешкою ​​- ідентифікатор + всі необхідні матеріали. Бізнес-сувеніри використовують в сфері B2C як засіб стимулювання продажів і просування бренду.

У стимулюванні продажів – це подарунок за покупку, або за певний обсяг покупки. Наприклад – дубайські ріелтори пропонують на додачу до пентхауз спортивний автомобілі, в той час як українські ріелтори пропонують: “Купи квартиру – отримай в подарунок бейсболку”. Крім того бізнес-сувеніри використовують як призи в BTL-акціях.

Залишити відповідь