Бізнес по розповсюдженню рекламних матеріалів

Ця ідея бізнесу проста в реалізації і не вимагає жодних матеріальних вкладень з вашого боку. Створивши службу доставки рекламних матеріалів для малого та середнього бізнесу, можна непогано заробити.

Бізнес по розповсюдженню рекламних матеріалів

Невеликі фірми, які надають послуги населенню, та магазини, які хочуть збільшити свої продажі, часто потребують такої послуги.

Концепція цього бізнесу дуже проста: ви за фіксовану щомісячну плату розвозите їхню рекламну продукцію в будинки та офіси, а також у публічні місця, наприклад, у супермаркети, школи, на автозаправні станції, у фітнес-клуби тощо.< /p>

Хоча більшість власників малого бізнесу розуміють, що рекламні буклети та листівки – це швидкий, економний та ефективний спосіб реклами своїх товарів та послуг, мало хто цим користується. Як правило, у керівників і менеджерів малого бізнесу просто немає часу займатися цим самим і на регулярній основі. Ви зможете ефективно розвозити їх рекламні листівки за невелику плату.

Звичайно, розвозячи листівки тільки для однієї компанії, ви нічого не заробите і витратите чимало часу. Однак, набравши базу постійних замовників, ви зможете доставляти одночасно рекламні матеріали для більш ніж одного клієнта в одне місце. Хоча плата за таку послугу і невелика, але зі збільшенням кількості клієнтів зростатиме і ваш дохід. Крім того, такий сервіс затребуваний підприємствами на постійній основі, що гарантує стабільність прибутку.

З чого почати?

Організувати невелику компанію з надання такого сервісу можна навіть із дому. Це заощадить чималі гроші на початковому етапі, коли бізнес тільки стає на ноги. Надалі з розвитком компанії, звичайно, буде потрібно свій офіс, куди зможуть приходити клієнти.

Також вам потрібно буде оформити вашу підприємницьку діяльність і стати на облік до податкової служби. Для такого бізнесу вам цілком вистачить оформитися як індивідуальний підприємець без утворення юридичної особи. Така форма оформлення є значно простішою і не вимагає статутного капіталу.

Щодо найманого персоналу, то на перших парах ви цілком можете робити всю роботу поодинці. У міру збільшення клієнтської бази ви зможете взяти до штату кур’єрів та менеджерів.

Перших клієнтів можна знайти просто пройшовшись вашим районом і особисто запропонувавши свої послуги вашим потенційним клієнтам: магазинам, ресторанам, фітнес-клубам, салонам краси, хімчисткам, бюро з перекладів, агентствам нерухомості тощо.

Залишити відповідь