Бізнес по ремонту і обробці квартир

Бізнес по ремонту і обробці квартир. У наш час темпи будівництва нового житла не знижуються. Ростуть нові мікрорайони, здаються нові багатоквартирні будинки. Все більша кількість людей набуває нове житло. Багато хто хоче зробити ремонт або перепланування своєї квартири, При цьому бажаючих зробити це самостійно, своїми руками – не більше 5%. Решта готові оплатити послуги тих, хто професійно займається облаштуванням квартир. Тому можна сказати, що такий напрямок в бізнесі як ремонт квартир – дуже перспективно і привабливо. Як почати бізнес по ремонту і обробці квартир? Ви запитаєте що представляє собою діяльність фірм, що займаються ремонтом квартир.

Як організований бізнес? Для початку скажемо, що є кілька варіантів ведення справи: посередництво; Індивідуальні підприємства; Ліцензовані будівельні фірми. Якщо у вас немає стартового капіталу, то найбільш оптимальним варіантом буде – посередництво. Вашим завданням буде організувати людей для конкретної роботи, для конкретного замовника. Ризики в цьому випадку мінімальні, а така організація роботи дозволить набратися досвіду і наживо побачити весь ремонтний процес. Це дозволить придбати всі необхідні знання, щоб далі розвивати свій бізнес. Індивідуальні підприємці можуть так само не мати постійний штат співробітників, а значить можна заощадити на відрахуваннях до різних фондів.

Директор фірми може спокійно вести всі організаційні питання. Працювати можна як з приватними замовниками, так і з різними організаціями. Ліцензована фірма – це вже більш серйозна організація, яка може претендувати на більші, грошові замовлення. Працювати з більш великими фірмами, підприємствами. У штаті має перебувати хоча 4 постійних працівника з вищою будівельною освітою.

Це: маляр, тесляр, штукатур, електрик або сантехнік. Чим більше буде співробітників, тим ширший перелік послуг, що надаються зможе надавати фірма. Вартість її ліцензії буде прямо залежати від кількості персоналу. Взагалі дохід в сфері ремонту та оздоблення квартир для більшості фірм варіюється від 160 до 350 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Основна маса замовлень припадає на теплу пору року – приблизно з середини весни до середини осені. Природно, чим більше буде замовлень, тим вищий дохід. Якщо у вашій фірмі буде великий спектр послуг, якісне виконання робіт, то прибуток може бути досить значною. Так само слід зазначити, що початкові вкладення окупляться протягом півроку – року. Види ремонту діляться на 3 категорії: косметичний; Економ клас; Люкс. Косметичний ремонт вкрай простий і дешевий.

Все, що потрібно зробити – змінити шпалери, переклеїти кахельну плитку, виконати обробку стелі. Термін виконання такої роботи парою робочих-універсалів – близько двох тижнів. Вартість косметичного ремонту – близько 1500 гривень за один квадратний метр. Другий вид ремонту вкрай вигідний тим, що квартиру не потрібно доводити до ідеального стану, тому трудовитрати невеликі, а прибутковість значно вище в порівнянні з першим видом ремонту.

Ціни тут – близько 3 тисяч гривень за одиницю площі. Ремонт класу люкс є найдорожчим, близько 6 тисяч гривень за квадратний метр. Тут крім переклеювання шпалер, укладання плитки, можливо доведеться робити і перепланування квартири. Тому тривалість такого виду ремонту в трикімнатній квартирі становитиме близько 3 місяців. Основні витрати по часу припадуть на дотримання суворої черговості операцій і обов’язковості дотримання термінів проведення кожної з них. Так що на думку більшості фахівців в області ремонту і обробки, «люкс» – не самий вигідний, тому як замовник буде вкрай вимогливий і постарається приділити увагу кожній дрібниці. Та й за 3 місяці, що тривають такі ремонтні роботи, можна встигнути зробити кілька «економ-класу» і отримати більше прибутку. Найбільший дохід в сфері ремонту та оздоблення квартир приносять такі операції: – Установка пластикових вікон і кондиціонерів; – Монтаж і заміна сантехніки; – Монтаж електромережі; слід зазначити, що вартість робіт тут може доходити до 35 тисяч гривень; – Демонтаж перегородок, стін; тут можна обійтися ггрної робочою силою, що не вимагає великої оплати.

А ось малярні роботи і укладання кахельної плитки особливого доходу не приносять. Але кожна поважаюча себе фірма повинна надавати і ці послуги, щоб не втратити клієнта. Та до того ж замовнику навряд чи буде зручно звертатися заради укладання плитки в іншу організацію. Відкриваємо бізнес по ремонту квартир.

Кілька послідовних кроків назустріч бізнесу, пов’язаного з ремонтом і обробкою квартир. Пройти реєстрацію як ІП. Можна задуматися і про придбання ліцензії на заплановані види робіт. Це дозволить отримувати більш вигідні, великі замовлення і розширить можливості для розвитку бізнесу. Отримати ліцензію не складно, термін її оформлення складе приблизно 2 місяці, а термін дії – 5 років. Однак якщо від клієнтів надійдуть скарги на якість робіт, то ви можете достроково позбутися ліцензії.

Вам потрібно буде подбати про персонал. Хто вам буде потрібно: бухгалтер, кошторисник, виконроб, дизайнер? Або всі ці функції зможете взяти на себе? Вирішувати вам. Однак безпосередньо для самого ремонту потрібні робочі. Можна налагодити контакти з якимось ремонтниками і звертатися за їх допомогою у міру потреби.

Або можна створити кілька бригад, які працюють на постійній основі. Інструмент для виконання ремонту: перфоратори, дрилі, шпателі, плиткорізи. Необхідно буде подбати про придбання всього цього. Буде потрібно фургон для перевезення будівельних матеріалів і робочих. Потрібно буде найняти водія зі своїм автомобілем.

Орендувати приміщення для офісу не обов’язково. З замовниками можна буде домовлятися по телефону або виїжджати безпосередньо на об’єкт. Плюс немає особливої??необхідності в своєму власному складі, так як матеріали можуть бути придбані в магазині безпосередньо перед самим початком ремонту. Як функціонує фірма по ремонту квартир? Ви телефонуєте клієнтові, після чого на об’єкт виїжджає сметчик, щоб зробити попередню оцінку робіт і обговорити з замовником нюанси. Щоб діалог був конструктивним, конкретним, потрібно обзавестися прайс-листом, в якому буде вказана вартість типових робіт.

До підсумкової суми необхідно буде зробити якусь надбавку (близько 10% від вартості всього замовлення) на непередбачені витрати, щоб в разі чого не зазнати збитків. Якщо у вашому штаті буде хороший дизайнер, це дозволить вам складати дизайн-проект, в якому можна буде відобразити красу майбутнього ремонту. На клієнта це справить враження і підвищить престиж вашої фірми. Після внесення передоплати, необхідно купити всі необхідні будматеріали.

Продумайте, де ви будете їх купувати. Прозондуйте ринок, дізнайтеся, де найоптимальніші ціни. Можливо, деякі будматеріали буде доцільніше і дешевше купити оптом. Щоб заробити хорошу репутацію, всі роботи повинні бути виконані якісно. Про терміни теж забувати не варто, так як будь-яка прострочення призведе до необхідності заплатити штраф.

Його розмір потрібно буде прописати в договорі. Залучення клієнтів. Краща реклама для бізнесу по ремонту і обробці – це якісно виконані роботи. Задоволений клієнт сам розповість про вас своїм знайомим і друзям. А це ще ряд потенційних замовників.

Гарною підмогою в залученні клієнтів будуть візитки, брошури, листівки, буклети. Коли у вас немає часу спілкуватися з людиною, але потрібно донести до нього інформацію про вашу фірму, листівка або буклет ідеально впораються з таким завданням. А ось газетні оголошення не особливо ефективні, так вони занадто однотипні. Підсумовуючи, можна сказати, що бізнес по ремонту квартир дуже вигідний. Попит на дані послуги настільки великий, що у вас навряд чи буде недолік в замовників.

І чим вище буде репутація вашої фірми, тим більший прибуток ви зможете отримувати.

Залишити відповідь