Бізнес по доставці піци

Бізнес по доставці піци. Існує два способи доставки піци як бізнес. В одному районі ви відкриваєте піцерію, якщо ця справа буде прибутковим, то далі можете відкрити ще одну піцерію, але вже в іншому районі. Другий спосіб полягає в тому, що паралельно з доставкою піци по всьому місту, вам доведеться відкривати нові піцерії по всьому місту. Це дозволить в короткий час доставляти піцу до адресата. Але все-таки ви спочатку будете поступатися таким організаціям, які доставляють піцу хвилин за 30. Є також і позитивна сторона, це чисельність ваших клієнтів, які будуть замовляти у вас їжу не тільки в офіс, а й додому.

Тому і прибуток ваша буде зростати. Існує два способи доставки піци як бізнес. В одному районі ви відкриваєте піцерію, якщо ця справа буде прибутковим, то далі можете відкрити ще одну піцерію, але вже в іншому районі. Другий спосіб полягає в тому, що паралельно з доставкою піци по всьому місту, вам доведеться відкривати нові піцерії по всьому місту. Це дозволить в короткий час доставляти піцу до адресата. Але все-таки ви спочатку будете поступатися таким організаціям, які доставляють піцу хвилин за 30. Є також і позитивна сторона, це чисельність ваших клієнтів, які будуть замовляти у вас їжу не тільки в офіс, а й додому.

Тому і прибуток ваша буде зростати. Конкуренція звичайно є, але вона не така велика. До всього нового люди звикають не так швидко. У нас дуже мало людей, які розбираються в піці і можуть на своїх перевагах вибрати будь-яку фірму, тому для більшості людей достатньо простого «доставка піци».

Так що ця ніша ще відносно вільна. Задумуючи бізнес з доставки піци, приготуйтеся пройти не одну інстанцію. Організувати такий вид бізнесу дуже важко. Для початку вам потрібно орендувати приміщення. До розташування місця для піцерії потрібно підійти з розумом. Центральні райони будуть обходитися дорожче, ніж спальні.

Але і далі труднощі не закінчаться. Якщо ви вирішили відкрити піцерію в житловому будинку, то вам знадобиться дозвіл санепідемстанції, повинні дотриматися всіх норм пожежної безпеки. Але так як ви вирішили відкрити в житловому будинку, то цього домогтися буде вельми складно. У вашому приміщенні повинно обов’язково бути встановлена?? витяжка, а також необхідна вентиляція, що має відповідати нормам СНиП. Також ви повинні отримати добро від місцевої адміністрації.

Створіть єдиний телефонний номер замовлення. Номер телефону бажано встановити один по всіх філіях. Вашим потенційним клієнтам не потрібно буде втрачати свого часу на пошуки номера телефону в тій піцерії, в якій вони хотіли б зробити замовлення. Також ви заощадите на те, що вам не доведеться витрачати на брошури для всіх районів, де знаходяться ваші піцерії. Не змушуйте голодного клієнта чекати! Якщо ваша піцерія працює до 23:00, то ні в якому разі не відмовляйте клієнтам, якщо вони подзвонили рівно об 11 годині вечора. Але є можливість заробити і в нічний час, але так як це небезпечно, то багато хто не наважується на такий крок.

Але на цьому можна непогано заробити. Можна зробити невелику накрутку за доставку в нічний час і цю різницю віддавати водієві, який займається розвезенням піци. Тим самим ви привернете нових клієнтів і зацікавите водія в фінансовому плані. Важливо залишити гарне враження про вашу піцерії, як якістю піци, так і її доставкою. Важливим буде доставка піци в короткий час, тому що не кожна людина буде чекати. Використовуйте всі можливості для швидкої доставки піци. Потрібно також задумати про те як ви будете доставляти піцу.

Доставка кур’єром краще підійде для центру міста, як от на машині краще доставляти у віддалені райони. Кур’єр легко і швидко доставить піцу в короткі терміни використовуючи наприклад, метро. Але на жаль, з машинами можуть виникати труднощі. Самий кращим варіантом буде не орендувати авто, а придбати своє. Адже не забувайте, що машини, які доставляють їжу повинні відповідати високим вимогам. Одним з таких вимог – це санітарний паспорт. Мотороллери – також є транспортом для доставки піци, але ось тільки в теплу пору року.

Запропонуйте клієнту додаткові послуги. Можна ще урізноманітнити своє меню для доставки, додавши в нього салати, напої. Ви тим самим збільшуєте коло своїх клієнтів. Створюючи своє меню, важливим складовим буде конкретна інформація про ваших стравах. На листівках або на сайті піцерії під кожним запропонованим блюдом напишіть його інгредієнти, які в нього входять, ціну продукту за певну вагу. Це дозволить легко і швидко визначитися із замовленням страви.

Важливою складовою також буде система знижок. Знижки можуть бути: разова; Накопичувальна; грнлева; Відсоткова. Найбільш затребуваною вважається грнлева, так як піцу замовляють не заплановано. Не забувайте про контроль! Обов’язково повинна бути перевірка якості на всьому етапі виробництва. Важливо знати, що не можна використовувати тісто, приготоване вчора. Протягом усього дня тісто готують три, чотири рази.

Інгредієнти завжди повинні бути свіжими і якісними, тому ретельно вибирайте постачальників. Кухарів можна як наймати, так і навчати самим. Щоб не було плинності, ви можете зацікавити персонал високою зарплатою, а також годувати за рахунок закладу.

Залишити відповідь