Бізнес-план відкриття кондитерської

07.02.2021 - 05:50 | Категорія: Їжа та напої

Бізнес-план відкриття кондитерської. Для початку розглянемо статтю про те, як відкрити кондитерську лавку, для цього розберемо бізнес-план для її відкриття. Бізнес в галузі виготовлення тортів і кондитерської продукції вельми оригінальний і привабливий для вкладення будь-якого інвестора. При мінімальних витратах, близько 40 тисяч доларів, піде на створення виробництва, з початку дохід прибутку буде доходити до 30%. Найгарячішими днями продажів будуть урочисті дні і знаменні дати в колах клієнтів, що власне і не дивує. Бізнес план кондитерської – приклад. Для вашого бізнесу ми підготували готовий приклад бізнес-плану кафе-кондитерської, план якого ви можете скачати на сайті. У документі представлені докладні розрахунки, які знадобляться для відкриття власної справи. Якщо ви надумали відкрити тільки кондитерську без кафе, то просто видаліть витрати і доходи пов’язані з ним. Ви можете оцінити свої сили і можливості, завдяки плану розробленого нами.

Як відкрити кафе кондитерську? Далі ми розглянемо інформацію про те, як відкрити власну кондитерську майстерню і що потрібно для її відкриття. Вибір ринку. Шансів на успіх мають прекрасно зарекомендували себе регіональні виробники, які освоюють потрібне, хоча перспективи у новачків справи завжди є. Ідеальним прикладом служить досвід кондитерської «Філі-Бейкер».

На ринку вони існують вже чотири роки. На самому початку їх сигмент був налаштований на випуск хлібобулочної продукції. Почавши виробництво тортів і увійшовши на ринок, вони зіткнулися з твердою конкуренцією. Прибутковість свого виробництва їм довелося доводити один рік, самим скуповуючи її в магазинах. В результаті в столиці торт під назвою «Панчо» став продаватися у величезних кількостях і оборотах. Необхідні інвестиції.

Для важкого з технічного боку виготовлення кондитерських виробів необхідно якісну сировину і обладнання. Вітчизняне обладнання обійдеться з одного цеху в 10 тисяч доларів. А сама піч буде приблизно коштує 20 тисяч доларів, решта суми піде на покупку міксерів, фасувальною і пакувальної лінії для кондитерської. Закордонне обладнання в порівнянні з вітчизняним дорожче в 2-3 рази.

Оренда приміщень. У даній статті описані суми і варіанти оренди будівель під кондитерську. Московські 200 кв. м обійдуться вам від 18 до 20 тисяч доларів за рік. Потрібно не менше п’яти машин (автомобілів) для кондитерської. Потягне на суму 70 тис. Кращим стартом в цій справі стане розвиток власному логістичної служби.

Які швидко псуються потрібно продати в найкоротші терміни. Слід враховувати витрати, необхідні для маркетингових досліджень і акцій. Розщедритися доведеться на всьому. Підбираючи персонал для роботи в вашому бізнесі, перш за все, необхідно враховувати бажання і зацікавленість співробітників у виробництві якісного продукту.

Потрібно врахувати коло партнерів, з якими планується співпраця вашої фірми. На 10 роздрібних супермаркетів досить 15 співробітників в особі пекаря і помічника, бригади кондитерів з 5-7 чоловік, один з яких повинен бути технологом. Решта можуть бути задіяні в службі логістики та прийому замовлень. Якщо планується і випуск тістечок, то для цього потрібні ще люди, компетентні в виготовленні тістечок. Асортимент продукції. Почати слід з найвідоміших і за технологією простих у виготовленні рецептів для вашої кондитерської.

Відмінно зарекомендував себе можна приступати і до виробництва тортів преміум-класу за мірками Москви на ринку вони займають близько 10% і починати виробництво малодосвідченому підприємству ризиковано. Продаж продукції. Продаж готової випічки починається з реалізації в невеликі магазинчики. Після успішної реалізації протягом певного періоду можна запропонувати свою продукцію невеликим роздрібним мережам. Далі, із завоюванням авторитету і позитивної репутації, великі магазини самі зацікавляться вашим товаром. Думаємо, що даний матеріал про те, як відкрити кондитерську допоможе налаштуватися вам на відкриття успішного справи.

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.