Бізнес-план відкриття кондитерської

Бізнес-план відкриття кондитерської. Для початку розглянемо статтю про те, як відкрити кондитерську лавку, для цього розберемо бізнес-план для її відкриття. Бізнес в галузі виготовлення тортів і кондитерської продукції вельми оригінальний і привабливий для вкладення будь-якого інвестора. При мінімальних витратах, близько 40 тисяч доларів, піде на створення виробництва, з початку дохід прибутку буде доходити до 30%. Найгарячішими днями продажів будуть урочисті дні і знаменні дати в колах клієнтів, що власне і не дивує. Бізнес план кондитерської – приклад. Для вашого бізнесу ми підготували готовий приклад бізнес-плану кафе-кондитерської, план якого ви можете скачати на сайті. У документі представлені докладні розрахунки, які знадобляться для відкриття власної справи. Якщо ви надумали відкрити тільки кондитерську без кафе, то просто видаліть витрати і доходи пов’язані з ним. Ви можете оцінити свої сили і можливості, завдяки плану розробленого нами.

Як відкрити кафе кондитерську? Далі ми розглянемо інформацію про те, як відкрити власну кондитерську майстерню і що потрібно для її відкриття. Вибір ринку. Шансів на успіх мають прекрасно зарекомендували себе регіональні виробники, які освоюють потрібне, хоча перспективи у новачків справи завжди є. Ідеальним прикладом служить досвід кондитерської «Філі-Бейкер».

На ринку вони існують вже чотири роки. На самому початку їх сигмент був налаштований на випуск хлібобулочної продукції. Почавши виробництво тортів і увійшовши на ринок, вони зіткнулися з твердою конкуренцією. Прибутковість свого виробництва їм довелося доводити один рік, самим скуповуючи її в магазинах. В результаті в столиці торт під назвою «Панчо» став продаватися у величезних кількостях і оборотах. Необхідні інвестиції.

Для важкого з технічного боку виготовлення кондитерських виробів необхідно якісну сировину і обладнання. Вітчизняне обладнання обійдеться з одного цеху в 10 тисяч доларів. А сама піч буде приблизно коштує 20 тисяч доларів, решта суми піде на покупку міксерів, фасувальною і пакувальної лінії для кондитерської. Закордонне обладнання в порівнянні з вітчизняним дорожче в 2-3 рази.

Оренда приміщень. У даній статті описані суми і варіанти оренди будівель під кондитерську. Московські 200 кв. м обійдуться вам від 18 до 20 тисяч доларів за рік. Потрібно не менше п’яти машин (автомобілів) для кондитерської. Потягне на суму 70 тис. Кращим стартом в цій справі стане розвиток власному логістичної служби.

Які швидко псуються потрібно продати в найкоротші терміни. Слід враховувати витрати, необхідні для маркетингових досліджень і акцій. Розщедритися доведеться на всьому. Підбираючи персонал для роботи в вашому бізнесі, перш за все, необхідно враховувати бажання і зацікавленість співробітників у виробництві якісного продукту.

Потрібно врахувати коло партнерів, з якими планується співпраця вашої фірми. На 10 роздрібних супермаркетів досить 15 співробітників в особі пекаря і помічника, бригади кондитерів з 5-7 чоловік, один з яких повинен бути технологом. Решта можуть бути задіяні в службі логістики та прийому замовлень. Якщо планується і випуск тістечок, то для цього потрібні ще люди, компетентні в виготовленні тістечок. Асортимент продукції. Почати слід з найвідоміших і за технологією простих у виготовленні рецептів для вашої кондитерської.

Відмінно зарекомендував себе можна приступати і до виробництва тортів преміум-класу за мірками Москви на ринку вони займають близько 10% і починати виробництво малодосвідченому підприємству ризиковано. Продаж продукції. Продаж готової випічки починається з реалізації в невеликі магазинчики. Після успішної реалізації протягом певного періоду можна запропонувати свою продукцію невеликим роздрібним мережам. Далі, із завоюванням авторитету і позитивної репутації, великі магазини самі зацікавляться вашим товаром. Думаємо, що даний матеріал про те, як відкрити кондитерську допоможе налаштуватися вам на відкриття успішного справи.

Залишити відповідь