Бізнес-план магазина одягу для повних людей

Бізнес-план магазина одягу для повних людей. Щороку в зв’язку з стратегічними дослідженнями, рівень попиту щороку на одяг для повних зростає. Відсоток такого попиту збільшується на 25-30%. Цей відсоток говорить не тільки про те, що населення гладшає, а й про те, що у людей змінюються смаки. У наш час дизайнери створюють спеціальні колекції для повних жінок, щоб якось особливо підкреслити їх фігуру. Завдяки таким дизайнерам наші жінки і чоловіки вшановують себе в такому одязі комфортніше і не соромляться. Магазин одягу для повних людей є перспективною ідеєю. Але для цього всі дії повинні бути розплановані по спеціально створеному бізнес-плану. У такому плані має бути враховано все, підбір приміщення, співробітники, поставка одягу, витрати і бажаний прибуток.

Щороку в зв’язку з стратегічними дослідженнями, рівень попиту щороку на одяг для повних зростає. Відсоток такого попиту збільшується на 25-30%. Цей відсоток говорить не тільки про те, що населення гладшає, а й про те, що у людей змінюються смаки. У наш час дизайнери створюють спеціальні колекції для повних жінок, щоб якось особливо підкреслити їх фігуру. Завдяки таким дизайнерам наші жінки і чоловіки вшановують себе в такому одязі комфортніше і не соромляться. Магазин одягу для повних людей є перспективною ідеєю. Але для цього всі дії повинні бути розплановані по спеціально створеному бізнес-плану. У такому плані має бути враховано все, підбір приміщення, співробітники, поставка одягу, витрати і бажаний прибуток.

Бізнес-план магазина одягу для повних людей – приклад. Номер і місце розташування магазину Місце для магазину повинно бути добре прохідним, це дуже важливий критерій. Слід також приділити увагу до входу магазину, адже повним людям не завжди зручно підніматися на високі сходи. У зв’язку з такою причиною місце потрібно вибирати або в окремому магазині, або в торговому центрі на першому поверсі.

Якщо ж ваше місце буде розташовано на високих поверхах, то потрібно враховувати, щоб в цій будівлі був ліфт або ескалатор. Назва магазину і реклама Назва вашого магазину для повних людей несе ключове значення для вашого успіху. Назва повинна показувати на формат магазину і доносити до покупців, що там продається, але не зачіпаючи їх особистість. Приклад може служити такий: «Великі люди». устаткування Покупці, які будуть заходити до вас, будуть природно повні люди, отже, примірочні повинні бути під них, а так само слід враховувати і проходи. Рекомендовано також влаштувати зону відпочинку для ваших покупців, адже їм важко довго пересуватися.

Дизайн продумувати слід так, що б у вашому приміщенні було як менше тендітних конструкцій. Складність доставляють манекени та інше обладнання, на якому відбувається виставка одягу. Це обладнання потрібно підшукати заздалегідь, так як стандарт манекенів для магазинів йде 56, а для повних людей знадобиться обладнання 60, а то і вище розміру. Перед тим як відкрити свій магазин, потрібно визначиться з покупцями, які до вас будуть приходити. За статистикою більшу частину покупців становлять жінки, а якщо порівнювати вікові групи, то 40% середній вік, 25% молодь. Якщо хочете збільшити прибуток, то в асортимент вашого одягу слід включити одяг не тільки для молоді, але й для дітей-пампушок.

рекламна стратегія Реклама в наш час рухає бізнесом. Її для магазину повних людей можна створювати не тільки в ЗМІ і т. п. Можуть бути введені якісь бонуси. Знижки, щоб утримувати постійних покупців. В інтернет-магазині це також діє. Вигідність магазину одягу для великих людей оцінюється експертами в межах 20-30%. Три мільйони двісті тисяч гривень стартового капіталу вистачить відкрити магазин в регіоні. Порівняно невелика сума, правда? Більше половини вашого капіталу піде на закупівлю одягу, а решта суми вже піде на оренду і обладнання.

висновок Відкриття магазину одягу для повних людей є перспективною ідеєю через те що попит на одяг таких розмірів збільшується. Також цей бізнес не вимагає величезних інвестицій.

Залишити відповідь