Бізнес-план кінотеатру

Бізнес-план кінотеатру. як відкрити кінотеатр 3d, 5d У наведеній нижче статті буде розглянута інформація, необхідна для відкриття кінотеатру, тут же можна дізнатися вартість такого бізнесу і завантажити готовий приклад бізнес-плану. Якщо ви задумалися про відкриття кінотеатру, то невеликі міста, безсумнівно, програють більшим в цьому плані, Так як жителі Україні та країн СНД зазвичай скачують необхідну інформацію з торрентів. Однак навіть в маленьких містах останнім часом люди почали проявляти зацікавленість до кінотеатрів (завдяки новим технологіям, таким як 3D, 4D, 5D) і касовим фільмам. Перевагою кінотеатрів у невеликих містах будуть, природно, значно менші витрати для відкриття бізнесу. У наведеній нижче статті буде розглянута інформація, необхідна для відкриття кінотеатру, тут же можна дізнатися вартість такого бізнесу і завантажити готовий приклад бізнес-плану.

Якщо ви задумалися про відкриття кінотеатру, то невеликі міста, безсумнівно, програють більшим в цьому плані, Так як жителі Україні та країн СНД зазвичай скачують необхідну інформацію з торрентів. Однак навіть в маленьких містах останнім часом люди почали проявляти зацікавленість до кінотеатрів (завдяки новим технологіям, таким як 3D, 4D, 5D) і касовим фільмам. Перевагою кінотеатрів у невеликих містах будуть, природно, значно менші витрати для відкриття бізнесу. Бізнес-план кінотеатру. Для відкриття кінотеатру з декількома залами знадобиться приблизно два-три мільйони доларів, це говорить про те, що кінопоказ – це досить дорогий бізнес. У разі відкриття мережі кінотеатрів, бізнес буде набагато прибутковіше, ніж в разі відкриття одиночного кінотеатру.

Однак не треба забувати, що для мережі кінотеатрів будуть потрібні дуже великі фінансові інвестиції, це, без сумніву, є недоліком такого бізнесу. А ось позитивних сторін в цьому випадку буде кілька. По-перше, значно зменшиться ризик у розвитку бізнесу в зв’язку з тим, що бізнес в цілому не дуже постраждає при закритті одного кінотеатру. По-друге, у рекламодавців викликає набагато більший інтерес мережу кінотеатрів, в порівнянні з окремо взятим. По-третє, спрощується зміст керуючого відділу.

По-четверте, постачальники обладнання частіше надають значні знижки при обладнанні кількох багатозальних кінотеатрів. Як відкрити кінотеатр – поетапна інструкція. Початкові інвестиції. Багатозальний кінотеатр з кількістю залів від шести до дев’яти потребують фінансових вкладень близько двох-трьох мільйонів доларів, так як один зал і його введення в експлуатацію буде коштувати 300-400 тисяч доларів. Для забезпечення успіху кінотеатру потрібно буде придбати обладнання та крісла самого найкращого якості; якщо ви обмежені у фінансових коштах, то можна скористатися лізинговими програмами, хоча бажано відразу придбати все необхідне обладнання.

Зал від трьохсот до чотирьохсот місць зажадає витрат в приблизно сто тисяч доларів, а більш місткі зали – в кілька разів більше. Для облаштування точок громадського харчування бажано застосувати аутсорсинг. Ще одним плюсом може стати досить велика парковка. Де краще відкрити кінотеатр? Найбільш привабливим рішенням для кінотеатру з декількома залами буде оренда 3000 квадратних метрів, наприклад, на території великого торгово-розважального комплексу, площею від сорока до вісімдесяти тисяч квадратних метрів, на відміну від старих кінотеатрів, які є спадщиною Радянського Союзу, тому що в цьому випадку доведеться витратити дуже багато коштів на реставрацію і перепланування. Оренда ж буде коштувати набагато дешевше споруди окремого будинку, і крім того вона може забезпечити додатковий приплив відвідувачів – людей, які просто відвідують торгово-розважальний комплекс.

Необхідно додати, що можна отримати значну знижку, якщо орендувати велику площу для кінотеатру. Однак потрібно неодмінно звернути увагу при виборі приміщення на висоту стель, допустимі навантаження, крок колон і так далі – тобто на технічні параметри приміщення. Франшиза. Великі кінотеатри і їх мережі рідко користуються франчайзинговими схемами, це пояснюється тим, що не всі партнери можуть обслуговувати клієнтів на високому рівні.

Але можна зробити висновок франчайзингову угоду, якщо компанії досить надійні і підтримують свою репутацію, проте необхідно постійно контролювати якість обслуговування в подібних кінотеатрах, так як запорука успішності будь-якого бізнесу і кінотеатру зокрема – це задоволені клієнти, а також високу якість обслуговування. Управління кіно-бізнесом. У виборі фільмів (серед величезної кількості таких) потрібно керуватися таким параметрами, які можуть зібрати максимальну кількість глядачів. Далеко не всі загрніжні кінокартини можуть зацікавити глядачів нашої країни, хоча завдяки якісній рекламі, можливо зібрати велику кількість глядачів у кінотеатрах.

Управління кінотеатрами дуже важливо здійснювати ефективно і швидко, в дане визначення входить і контроль цін, і розклад показів, крім того потрібно досить швидко і бажано централізовано розглядати звіти про відвідуваність і звіти про продажі квитків. Кадри. Понад тисячу чоловік знадобиться для відкриття і змісту великої мережі кінотеатрів, з яких приблизно п’ятдесят співробітників повинні працювати саме в керуючої компанії. Це, безсумнівно, досить важко, особливо важко підібрати кадри для керівних посад; часто працівники перенавчати для подальшої роботи в кінотеатрі. Приблизно п’ятнадцять відсотків від загального обороту грошових коштів мережі кінотеатрів передбачається для заробітної плати співробітникам.

В основному на аутсорсинг покладаються тільки роботи з прибирання, а штатні співробітники виконують всі основні завдання. Вихід з бізнесу. Окупитися кінотеатр може протягом чотирьох-п’яти років. А ось про мережу кінотеатрів однозначно визначити терміни досить важко, так як мережа потрібно постійно і інтенсивно розвивати, не зупиняючись на досягнутому, при цьому бажано «захопити» чималу частку ринку. Отримані (зароблені) кошти потрібно обов’язково вкладати в розширення бізнесу, як раз ця обставина і є причиною тимчасової збитковості мереж кінопоказу (це може тривати приблизно протягом трьох років). Розділивши керуючу і девелоперську компанію, включаючи нерухомість і кредитні зобов’язання (хоча це не є обов’язковою умовою) можна закрити кіно-бізнес.

Залишити відповідь