Бізнес план антикафе

Заклади такого типу почали широко поширюватися не так давно, з 2010 року. Усім стало дуже цікаво, що це таке «антикафе», і чим у ньому можна займатися. Суть проста – це особливий формат кафе, де переважно можна проводити зустрічі, працювати та культурно відпочивати. Не просто поїсти чи випити щось, як у млинцевій чи шашличній. Гості оплачують лише дозвілля, всі інші послуги – безкоштовно. Меню не вимагає великої різноманітності, достатньо чаю, кави, бутербродів, шоколаду, пончиків та цукерок. Також відвідувачі можуть приносити їжу із собою або замовляти її з інших закладів за допомогою служби доставки.

Цілі та переваги антикафе

Як ви вже зрозуміли, головною метою відвідування такого кафе не є їжа та напої. Прибуток виробляється від надання майданчика для різноманітного проведення часу. Як активного відпочинку, так і організації робочих чи розважальних заходів.

Таким чином, метою відвідування є така:

-пограти в настільний теніс, комп’ютерні ігри та інші подібні розваги;

— попрацювати в інтернеті;

— організувати популярний квест;

— організувати міні-конференцію;

— організувати майстер-клас з якогось хенду – мейду;

Хотілося б наголосити на перевагах такого закладу. Насамперед, це поки що відсутність великої конкуренції. Також вам не знадобиться власна кухня. Прибуток виходить від відвідувань, а не кількості замовлень.

Залежно від якості послуг, виставляється ціна перебування в антикафе на годину. У середньому це становить 1-2$. З цієї суми, за розумного розрахунку, власник може отримати близько 30-40% прибутку. Якщо ви грамотно і якісно організуєте роботу, вкладення можна окупити через 3 роки. А саме, розгорніть хорошу рекламу, надамо тільки найзатребуваніші можливості та послуги, підберете привітний і вмілий персонал.

— наявність автостоянки (до вас можуть заїхати солідні бізнесмени на ділову зустріч);

— можливість організації потужної електоро – та інтернет мережі (без Wi-fi нікуди);

– звичайно ж, це має бути людне місце неподалік або в самому центрі міста.

Особливу увагу слід звернути на розважально-освітнє обладнання. Підійде лише сучасна якісна техніка. Наприклад, одна ігрова приставка, стаціонарні комп’ютери та ноутбуки, планшет, караоке, проектор, настільні ігри, МФУ. Також вітається наявність цікавих книг, газет та журналів. Відповідно для всіх цих принад встановлюються меблі. Продумайте цікавий сучасний дизайн кафе, щоб у ньому було затишно, і в той же час могла утворитися і робоча атмосфера.

Загалом, при організації антикафе, ви можете втілювати в реальність весь свій творчий потенціал, креативність і комунікабельність. Успіхів Вам!

Залишити відповідь