Бізнес-план агентства організації свят

Бізнес-план агентства організації свят. Запропонований в доступній формі бізнес-план допоможе здійснити відкриття агентства по організації і проведенню святкових заходів: дитячих, сімейних, корпоративних. Створюючи нову справу, кожен думає про шляхи його подальшого розвитку. І організаційно-правова форма, при цьому, буде в значній мірі визначати варіанти такого розвитку. З нашої точки зору, суспільство з обмеженою відповідальністю – більш краща форма ведення підприємницької діяльності, так як в процесі роботи доведеться укладати договори і виконувати зобов’язання.

Досягнення успіху в даному бізнесі можна оцінювати, як середнє, наближене до високого, все залежить від місця розташування регіону. Наприклад, Москва і Петербург – регіони з найвищою конкурентностью. Бізнес-план агентства організації свят і вечірок. Пропонуємо бізнес-план, який дозволить відкрити агентство з організації та проведення святкових заходів. Опис святкового підприємства. Нове агентство по організації і проведенню свят вимагає для успішної діяльності наявність штату працівників, реквізиту та обладнання. Опис послуг.

Послуги, що надаються агентством: організація і проведення корпоративних свят; дитячих свят; тематичних вечорів; сімейних свят; семінарів і конференцій. Виробничий план організації. Для організації агентства необхідне відкриття офісу, місце розташування якого має бути зручним для потенційних клієнтів. В офісі краще організувати два приміщення: кімнату для менеджерів і переговорну, приблизна площа офісу 40.В помещеніяхнеобходімосоздать антураж, який забезпечить відповідний настрій відвідувачам.

Наступний пункт відкриття агентства – офісне обладнання. Як правило – це комп’ютери з підключенням інтернету для кожного працівника, телефон з факсом і ксерокс. Укомплектовувати штат співробітників рекомендуємо наступним чином: основними працівниками є менеджери (з досвідом роботи в цій сфері), які будуть займатися пошуком замовників і роботою з ними, і наймані працівники, якими є аніматори, музиканти і танцюристи (яких не має сенсу мати в основному штаті ). Фінансовий план проекту. Представляємо фінансову частину бізнес-проекту: Видаткова частина (приблизно): • оренда офісу в рік – 300 000грн.

; • ремонт приміщення – 50 000грн.; • обладнання – 100 000грн.; • заробітна плата в рік 1 менеджера – 100 000грн. * 4чел.

= 400 000грн. Разом: 850 000грн. – Стартова сума. Дохідна частина (в середньому): 50 000грн. чистого прибутку за проведення одного заходу.

Для того, щоб агентство окупило витрати на відкриття, знадобитися приблизно 1-1,5 року. При успішній роботі агентство здатне отримати прибуток до 20 млн грн. в рік вже через 2-3 роки після початку діяльності.

Залишити відповідь