Бізнес на виготовленні теплиць із полікарбонату

Свіжі овочі завжди смачні та корисні для організму. Здоровий спосіб життя з кожним днем ​​стає все більш популярним у суспільстві. У зв’язку з цим тепличний бізнес розвивається високими темпами. У кожному регіоні з’являються великі та маленькі господарства, які постачають свіжу зелень та овочі на найближчі ринки. У цих умовах бізнес із виробництва теплиць із полікарбонату перетворюється на цікаву та прибуткову справу.

Вашими покупцями можуть стати:

— дрібні дачники;

— невеликі фермерські господарства, які обслуговують свій регіон;

— великі тепличні комплекси , що вирощують овочі, полуницю або троянди у промислових масштабах.

Полікарбонат як матеріал

Полікарбонатна теплиця на сучасному ринку є оптимальним варіантом. Незважаючи на те, що стільниковий полікарбонат має досить прийнятну ціну, він має такі відмінні якості як міцність і висока зносостійкість (може прослужити 30-35 років). Також цей сучасний матеріал здатний пропускати сонячні промені, добре тримає тепло та легкий у обробці. Варто відзначити і його гарний естетичний вигляд, що теж дуже важливо. Квадратний метр промислового полікарбонату може коливатися від 4 до 20 доларів.

Необхідне обладнання

Таку теплицю можна змайструвати своїми руками. Для цього вам знадобляться такі інструменти: ручний верстат для згинання сталевих труб, вони знадобляться для виготовлення каркаса. Його вартість коливається в межах 250$;

– Верстат для різання труб та профілю. Це ще близько 300$;

— електролобзик для різання полікарбонату в домашніх умовах (250-270$);

— дриль, шуруповерт, гайкові ключі та різноманітні вимірювальні пристрої (рулетка, кутомір) та інші).

Процес виготовлення

Сконструювати теплицю з полікарбонату досить просто. Це під силу будь-якому господареві, який володіє перерахованим вище інструментом. Спочатку слід спланувати майбутню конструкцію, для цього потрібно зробити розумне правильне креслення. Він служить вам і для подальших замовлень. Згодом ви матимете кілька таких креслень і презентувати їх майбутнім клієнтам. Наступний етап – складання каркасу, основи вашого об’єкту. Для цього використовуються сталеві труби та різні види кріплень (виберете самі). Потім прикріплюються листи полікарбонату, скріплюють їх спеціальними кріпленнями з оцинкованих залізних стрічок. Для завершення процесу необхідно встановити теплицю на передбачуваній ділянці.

Такий бізнес може мати великі перспективи. Крім теплиць, у вас буде можливість виготовити та презентувати замовникам курені, павільйони, різноманітні альтанки та будь-які інші укриття. Такі конструкції виглядають сучасно і красиво, їх попит згодом тільки збільшуватиметься.

Залишити відповідь