Бізнес на виготовленні акрилайтів

Акрилайти один з найсучасніших рішень у зовнішній рекламі. Ця технологія з’явилася порівняно недавно і здобула великий інтерес у суспільстві завдяки простоті виконання. Її суть світлова панель, на якій наноситься будь-яка рекламна інформація. Такі конструкції бувають трьох видів: маленькі настільні, настінні чи великі підвісні. Їх з великим успіхом можна застосовувати як зовнішню рекламу на вулиці або з користю прикрасити інтер’єр усередині. Вивіски, таблички, покажчики виглядають дуже ефектно і сучасно саме в акрилайти.

Будь-який бізнес не обходиться без реклами, зокрема зовнішньої. Тому якщо ви вирішили започаткувати свою справу, вигідно обрати саме цю сферу.

Особливості виготовлення

Умовно будь-який акрилайт можна розділити на дві частини рекламне поле та механізм підсвічування. Перше, як правило, виготовляється із акрилового скла, товщина якого допускається в діапазоні 8-10 мм. Це сучасний матеріал порівняно не дорогий, міцний, легкий у обробці та добре пропускає світло. На таку поверхню двома способами можна нанести бажане зображення. Або ж ви використовуватимете лазерний верстат. Для великих табличок та вивісок краще використовувати фрезерний. Каркасом може бути метал або будь-який стійкий матеріал. І найголовніше підсвічування. Її можна виконати за допомогою люмінесцентних ламп, але їхня вартість досить велика. Набагато частіше зараз використовуються світлодіодні стрічки. Вони мають безліч переваг: невисока вартість, гарне яскраве світло, економні в енерговикористанні.

Що потрібно для виробництва

Отже, для виготовлення акрилайтових конструкцій вам знадобиться, звичайно ж, виробничий цех з невеликим офісним приміщенням, персонал, витратний матеріал та обладнання. Про останній розповімо докладніше. Як розхідники вам використовуються акрилові листи 5-10 $ м. кв. та світлодіодні стрічки різної складності близько 3 м. Для різання акрилу та нанесення малюнків та написів потрібно буде придбати лазерний та фрезерний верстати. Офісне приміщення обов’язково має бути обладнане сучасним комп’ютером. Вам знадобляться спеціальні програми для створення макетів бажаних замовником зображень. Клієнт самостійно надає свій макет у потрібному форматі. Або ви пропонуєте йому допомогти в цьому самі. Це буде додатковою послугою та принесе непоганий дохід. Тому в арсеналі працівників фірми потрібно мати дизайнера, людину, яка розуміє ази створення комп’ютерного малюнка. Вартість кінцевого продукту може перевищити собівартість витрачених матеріалів 100%. Реклама завжди цінувалася високо.

Після придбання всього перерахованого вище, ви сміливо зможете приступати до роботи. Перед стартом продумайте рекламну кампанію, щоб забезпечити себе добрими клієнтами.

Залишити відповідь