Інтер’єр будь-якого житлового чи нежитлового приміщення не обходиться без стекол чи дзеркал. Це різні меблі (полиці, столи, шафи, серванти), а також двері, вікна, балкони, вітрини магазинів тощо. І для кожного конкретного випадку підбираються потрібний розмір та форма скла, самостійно вирізати який неможливо без спеціального обладнання та необхідних навичок. Тому бізнес на різанні скла – дуже затребуване та перспективне заняття, яке зможе приносити гарний дохід.
Відкриваючи будь-який бізнес (наприклад, виготовлення москітних сіток або пінопласту), спочатку слід досліджувати ринок. Вивчіть наявність та діяльність конкурентів на передбачуваній для ведення бізнесу території, їх ціни та послуги, напишіть бізнес-план. І лише після цього переходьте до реєстрації своєї діяльності.
Далі, для ведення бізнесу на різанні скла, слід підібрати добре вентильоване приміщення, розмір якого має бути не менше 20 кв. м. Найкращим місцем розташування вважається та ділянка, до якої легко може під’їхати вантажівка та прийти пішоходи. Можна розміститися поблизу будівельних магазинів, ринків.
З обладнання потрібно придбати стіл для різання, спеціальні піраміди для зберігання готових виробів, професійні якісні склорізи, присоски, циркуль-склоріз, трафарети, овалоріз, склолом тощо. Необхідний набір обійдеться від 150 дол. і вище. Вартість залежить від виду різання, яке ви будете здійснювати, якості обладнання та країни виробника. Повністю укомплектовані лінії для різання коштують дуже великих грошей, тому багато підприємців для організації бізнесу вибирають ручне різання скла. Знайдіть надійних постачальників і укласти з ними договір про постачання матеріалу різних розмірів. Буде дуже добре, якщо у вас завжди в наявності буде якийсь запас, таким чином ви зможете набагато швидше виконувати замовлення.
Для запуску бізнесу на різанні скла варто найняти одну-дві людини, бажано з досвідом роботи в цій сфері. Хоча навчиться цій справі дуже просто і не складає великої праці. У співробітників має бути відповідне екіпірування — захисні рукавички, спецодяг та маски.
На початковому етапі доведеться витратити певну суму грошей на рекламу. Можна виготовити візитки, листівки, опублікувати оголошення у періодичній пресі, створити власний сайт-візитку. Не зайвим буде похід меблевими підприємствами з пропозицією ваших послуг.
Бізнес на різанні скла досить вигідна справа, тому що не вимагає великих капіталовкладень, а ось прибуток, який він може приносити, залежить від ваших зусиль і старань. Що якість наданих послуг і більше клієнтів, то значніший дохід. Успіхів!